Voyo.cz spolupracuje s Warner Bros

warner.gif

Společnost CME oznámila nové partnerství s Warner Bros. Digital Distribution, díky této spolupráci mohou návštěvníci portálu Voyo.cz sledovat nejnovější tituly.

Uživatelé videoportálu Voyo.cz mají nově přístup k téměř 150 filmům z produkce společnosti Warner Bros. CME, vlastník a provozovatel TV Nova, uzavřel partnerství se společností Warner Bros. Digital Distribution. Do budoucna počítá služba s dalšími premiérovými filmy. „Nabídka našich filmů na Voyo tak získává nový rozměr. V této strategii hodláme pokračovat i v rámci svých dalších budoucích projektů, jejichž prostřednictvím budeme přinášet uživatelům legální a exkluzivní obsah,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb TV Nova. Mezi tituly bude například také nejnovější film Harry Potter a Relikvie smrti – díl první.

PŘEČTĚTE SI: Nova spustila nový videoportál VOYO.cz

Gregory Economou, viceprezident pro zahraniční licence, Warner Bros. Home Entertainment Group dodává: „Nabídnout více možností a vylepšit filmový zážitek v prostředí domova, to je to, oč se nám ve Warner Bros. jedná. Jsme proto rádi, že můžeme spolupracovat se společností CME, která nabídne divákům v České republice fantastický výběr z našich filmů.“ CME plánuje nabídnout službu Voyo.cz napříč střední a východní Evropou, smlouva s Warner Bros. je platná ve všech trzích, kde je k dispozici videoarchiv Voyo.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .