Topzine vyhlásil nej školní časopis na webu

punklcz_logoStudentský portál Topzine.cz vyhlásí v pátek vítěze Ceny TOPZINE o nejlepší školní časopis a noviny na internetu za rok 2010. Celostátní výsledky se budou vyhlašovat v Brně.

V pátek 26. listopadu si na brněnské gymnázium převezmou autoři internetového magazínu Punkl.cz odnesou cenu za první místo od portálu pro studenty Topzine.cz. „Můj hlas pro Punkl.cz byla letos jasná volba, protože všechny ostatní přihlášené internetové magazíny opravdu výrazně převyšuje. Je vidět, že tito studenti se neučí jen podílet se na školním magazínu, ale sledují i aktuální trendy profesionálních internetových periodik,“ sdělil za porotu 4. ročníku soutěže Martin Peška, třiadvacetiletý vysokoškolský student žurnalistiky a současně manager magazínu pro studenty Topzine.cz.

K TÉMATU: Studentský Topzine.cz se pochlubil návštěvností

Martin Peška dále na projektu Punkl.cz oceňuje „originální a profesionální grafické zpracování, jasnou idetifikaci se školou“ a jiné atributy. Většina přihlášených internetových magazínů podle Peška vsází na elektronický archiv tištěných verzí (ty tak bývají prý vydařenější). Místopředseda Správní rady Asociace středoškolských klubů ČR Petr Kantor uvedl: „V rámci slavnostního vyhlášení v pátek 26. listopadu v Brně proběhne setkání s finalisty soutěže a novinářské dílny. Také se tvůrci školních časopisů dozví, co by mohli v příštích číslech svého časopisu zlepšit.

punklcz

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,