TN.cz v nové aplikaci pro iPhone a iPad

tncz-icon.jpgRychlý přístup k obsahu zpravodajského portálu TN.cz, který patří do internetového portfolia skupiny Nova, přináší nová aplikace pro mobilní telefony iPhone a iPad.

Kromě novinek z Česka i zahraničí se mohou uživatelé těšit na velké množství galerií a videí a mnoho dalších novinek. „Nová aplikace pro mobilní zařízení se systémem iOS (iPhone, iPad) přináší praktický přístup k obsahu serveru TN.cz. Čtenáři budou mít k dispozici regionální i mezinárodní novinky, u nichž mohou psát vlastní komentáře. V nabídce nebudou chybět ani nejzajímavější fotogalerie a především videa, která si mohou prostřednictvím nové aplikace vybírat a přehrávat ve speciálním přehledu videí dle několika kategorií,“ uvedla Lucie Bártová z tiskového oddělení TV Nova.

K TÉMATU: TV Nova představila slevový agregátor slevy.vybereme.cz

Díky nové aplikaci a přístupu ke zpravodajskému portálu TN.cz mají majitelé iPhonů a iPadů přístup ke zprávám z ekonomiky, sportu, krimi a zajímavostí. Všechny články je možné sdílet s přáteli na sociálních sítích Facebook a Twitter. Uživatelé získají také zdarma přístup ke všem zpravodajským relacím vysílaným na TV Nova. Čtenáři navíc mohou sami ovlivnit obsah portálu TN.cz a zasílat do jeho redakce vlastní zprávu včetně fotografií nebo videí,“ doplňuje TV Nova v tiskové zprávě.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,