Televizní noviny živě na tn.cz

tnTelevize Nova přináší novinku v podobě živého vysílání hlavní zpravodajské relace Televizní noviny na svém portálu TN.cz.

Před týdnem uvedla televize Nova další novinku, diváci uvidí Televizní noviny živě na TN.cz, zhlédnout budou moci návštěvníci jak relaci v 17:00, tak i v 19:30.  Rozšíření webových aktivit probíhá neustále, před časem se na videoportálu Nova.cz objevila možnost sledovat akviziční seriál Mentalista, tento seriál vysílá TV Nova vždy v pondělí večer.

Naším cílem je přinést divákům rodiny televizních kanálů Nova stejně kvalitní zážitky i na internetu. Živé vysílání Televizních novin na tn.cz je jen jedním z mnoha dalších programů, které budou následovat. Již nyní mohou naši uživatelé zdarma sledovat vybrané živé přenosy sportovních událostí, které znají z placeného kanálu Nova Sport„, dodává ředitel sekce internetu TV Nova Pavel Krbec.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. violista

    Pořád dělaj reklamu na to své blbé TN.cz ale že by to alespoň pořádně jelo, to né. Počítač přestane reagovat, prohlížeč se kouše a sotva že to tam vůbec reaguje. Jiné weby mi jedou bez problémů. Nevíte někdo čím to je? Psal jsem dotaz, no samozřejmě že odpověd‘ vůbec žádná. Rychlostí internetu a strojem to není, už mám vyzkoušeno na vícero strojích. Problém stále stejný.

  2. xsc

    Pro živé vysílání používají MS Silverlight, takže doporučuji ho aktualizovat. Pro záznam zase flash. Paradoxní je, že kvalita záznamu je často horší než kvalita živého vysílání a i při nastavení HQ se s kvalitou streamu ČT24 nedá srovnat. Dělat reklamu na živé vysílání 5 let po té, co ho provozuje ČT a vlastně 10 let potom, co ho provozovala v rámci Železného rozvodu i Nova z Vladislavky, mi přijde trochu směšné.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .