Sportovní ČT4 má vlastní stránky

ct4web_logo

Nové stránky sportovního programu ČT4 najdou zájemci od dnešního dne na www.ceskatelevize.cz/ct4. Nechybí živé vysílání, záznamy, videoreportáže, zpravodajství a servis.

Česká televize představila nové internetové stránky sportovního programu ČT4. Web www.ceskatelevize.cz/ct4 poskytuje nadále živé vysílání Čtyřky a archiv, dále obsahuje aktuální výsledky, přehledy ligových klání a tabulek jednotlivých sportovních odvětví, zprávy, videoreportáže a záznamy přenosů. Struktura staví na podobném designu zpravodajského portálu ČT24. Koncem srpna má dojít ke spuštění speciální aplikace ČT4 pro iPady, sponzoruje je kancelář Fortuna.

DOPORUČUJEME: Nový web ČT24 vhodný i pro nové platformy

Sportovní web ČT4 byl posledním střípkem v modernizaci webů jednotlivých programů České televize. V lednu spuštěné nové stránky ČT, ČT1, ČT2 a videoarchivu pořadů iVysílání, doplnil portál ČT24 a nyní také ČT4,“ shrnuje ředitel Nových médií ČT Milan Fridrich a dodává: „Web ČT4 je profesionálním doplňkem respektovaného programu ČT4. Česká televize má největší profesionální tým sportovních novinářů, tradici sportovních přenosů z domácích a významných světových akcí a web nyní konečně odpovídá postavení sportovního vysílání veřejné služby ČT v české společnosti.

REPORTÁŽ ČT24: Sportovní ČT4 má nové internetové stránky

Web ČT4 je na hlavní stránce rozčleněn v dlaždicovém designu na kategorie Fotbal, Hokej, Atletika, Tenis, Moto, Míčové sporty, Zimní sporty a Ostatní. V horní liště jsou ještě Basketbal, Cyklistika a Golf. Kategorie se budou měnit podle ročního období a rovněž podle síly zájmu samotných uživatelů internetových stránek ČT4 o jednotlivé sporty a disciplíny. Novinkou je rubrika Nej videa se zajímavý momenty sportovních utkání, dále nabízí možnost zasílat vlastní videa z akcí do rubriky Váš sportovní zážitek.

K TÉMATU: ČT spustila portál TýYó

Sekce Nová média ČT se aktuálně podle svého vyjádření zaměří na „vytvoření korporatních stránek Televizního studia Brno a Televizního studia Ostrava, aby se posílila informovat o činnosti v oblasti tvorby pořadů, seriálů, filmů nebo regionální publicistiky a zpravodajství v těchto dvou studiích ČT„. Vše má být spuštěno na přelomu října a listopadu.

ct4_novywebNový design portálu sportovního programu ČT4 staví na základech ČT24. Zdroj: Screenshot RadioTV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .