Seznam.cz odhalil „Poslední chybějící službu“

poslednichybejicisluzbaSeznam.cz a Divadlo Járy Cimrmana spojili své síly, aby mohla vzniknout nová, ryze česká služba – Jarmara.at. Portál Seznam.cz novinku promoval původně jako „Poslední chybějící službu na internetu„.

Stránka bude almarou plnou informací o životě a díle největšího Čecha, Járy Cimrmana. Zájemci se budou moci imaginárně přehrabovat šuflíky naditými známými i méně známými hláškami z her i přednášek a objevovat zapadlé cimrmanovské materiály. Nová, respektive Poslední chybějící, služba společnosti Seznam.cz se rozběhne v říjnu. Ale už nyní hledáme správce, který se bude starat o naplňování Jarmary staronovým obsahem,“ uvedl portál Seznam.cz v tiskové zprávě.

Již ve svých počátcích měl Seznam.cz velkou spojitost s Járou Cimrmanem. První stránky, které Ivo Lukačovič udělal, byly právě s tematikou Járy Cimrmana. Je to symbolické, že se právě po patnácti letech opět spojí osud Járy Cimrrnana a Seznam.cz,“ uvedl ke spolupráci Pavel Zima, výkonný ředitel společnosti Seznam.cz.

SOUVISEJÍCÍ: Seznam.cz upravil domovskou stránku, největší změnou je větší personalizace

Teprve teď se heslo „Seznam, najdu tam, co hledám“ stalo pravdivým, když se přiblížilo firemnímu heslu Cimrmanova slavného informačního šapitó – všechno víme, odpovíme. Na webu jarmara.at najdou příznivci Cimrmanova díla všechno, vlastně i to, co původně vůbec nehledali,“ komentoval spolupráci Zdeněk Svěrák.

V současné době je vypsáno výběrové řízení na správce služby Jarmara.at. Výběrové řízení bude mít tři základní kola a jen ti nejlepší, tedy největší znalci života a díla Járy Cimrmana, potom předstoupí před odbornou cimrmanovskou komisi. Vítězi tohoto výběrového řízení bude nabídnut lukrativní roční kontrakt na pozici již zmiňovanou pozici správce obsahu webu Jarmara.at.

PREZENTACE K NOVINCE SEZNAMU (zdroj: www.ceskamedia.cz)

Popis požadavků na danou pozici je již ve čtvrtek k nahlédnutí na serveru Spráce.cz. V televizi a na internetu také během září poběží náborová kampaň. Jednotlivá kola výběrového řízení, respektive jejich úkoly, jsou již k nahlédnutí na webu Jarmara.at – Poslední chybějící službě portálu Seznam.cz. Seznam.cz o nich také bude informovat na svém Sblogu, facebookových stránkách a pomocí svého Twitter účtu.

poslednichybejicisluzba_velke

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: