Seznam je 100% vlastníkem Stream.cz

stream-screenshotInternetová televize Stream.cz má od minulého týdne nového vlastníka, tím je Seznam.cz.

Stream, internetová televize, bude integrována do organizační struktury Seznamu, zároveň má dojít k personálnímu propojení obou firem. Miloš Petana, jednatel a vlastník Global Inspiration, s.r.o. provozující Stream.cz, se dohodl na převodu vlastníkého podílu (50%) na Seznam.cz.

Také díky spojení se Seznamem se Stream stal pátým nejnavštěvovanějším českým serverem. Což se stalo po čtyřech letech jeho existence! Toto žádný jiný projekt v posledních letech nedokázal. Dostali jsme se do extraligy českého internetu. Jsem rád, že koncept, který jsme se spolupracovníky vytvořili, je životaschopný a lidé ho přijímají. Rád bych současně všem svým kolegům za předešlou spolupráci upřímně poděkoval. O dalším rozvoji videoprostředí mám možná mírně odlišné představy, ty svoje bych rád v příštích letech rozvíjel v jiném než jen v českém kontextu,“ uvedl k prodeji 50% podílu Petana pro Novinky.cz.

Z ARCHIVU: YouTube odstartoval videománii, výrazně ovlivnil internetový svět

„To, že jsme se nyní stali 100% vlastníkem Streamu, nám do budoucna otevírá možnosti více integrovat videoobsah do našich služeb a dále tento formát rozvíjet,“ uvedl Pavel Zima, místopředseda představenstva a generální ředitel Seznam.cz. Běžní uživatelé však změny zatím nezaznamenají. V budoucnu lze očekávat další inovace.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,