Rocková Zábava: Nový stream Rock Rádií

rockova_zabava_logoRock Radia spustila další tematický internetový stream. Webrádio Rocková Zábava se zaměřuje na domácí a regionální scénu.

Internetové rádio Rocková zábava hraje celý den rockovou muziku českých rockových kapel, kterou můžete slyšet na hudebních zábavách a koncertech po celé zemi: „Myšlenky na rádio podobného zaměření jsme měli v hlavách již delší dobu, ale zájem ze strany posluchačů, který způsobilo spuštění předchozích dvou streamů, nás přesvědčil o tom, že bychom si měli se spuštěním Rockové zábavy pospíšit. Určitě tímto rádiem potěšíme všechny příznivce českého rocku,“ dodává programový ředitel Rock Rádií Petr Sznapka.

K TÉMATU: Rock Radio naděluje nová webrádia

Nový stream Rock Rádií provozuje portál ABRadio.cz, najdete jej na internetové adrese http://www.abradio.cz/radio/157/rockova-zabava/. Doplňme, že Rock Radia uvedla v prosinci loňského roku dvě webová rádia Metalománia a Známka Punku, jejichž názvy plně postihují hraný formát. Internetové rádio Rocková zábava vyplňuje prázdné místo ve stávajícím portfoliu rockových rádií na českém internetu. Pro příznivce rockové muziky jsou na portálu ABRadio.cz k dispozici i další streamy hrající rockovou hudbu, namátkou zmiňme Radio Oldies Rock nebo Radio Best of Rock.

BLOG RADIOTV: Nevalentýnem proti konzumní tradici

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .