Rádio Zlín obměnilo web, prosvětlila jej bílá

zlin_logoMoravské Rádio Zlín včera překvapilo své posluchače zbrusu novým webem, ten opustil tmavou barvou.

O víkendu se na doméně www.radiozlin.cz objevilo záhadné odpočítávání. Tento netradiční krok posluchače lákal na kompletní obměnu internetových stránek Rádia Zlín. Kromě statického obrázku upozorňovaly na změnu anonce ve vysílání a moderátorské vstupy odkazující na „něco výjimečného„.

PSALI JSME: Rádio Zlín upravuje program, ruší speciály

Nová podoba webu Rádia Zlín spatřilo světlo světa přesně 1.11. v 11:11. Na novém webu samozřejmě nechybí program, fotografie moderátorů a informace o aktuálních akcích a soutěžích Rádia Zlín. Novinkou jsou moderátorské blogy. Dále je připraven E-shop, Podcasty, Video a jiné. Nový web promuje i novinku – UK Charts. Britskou hitparádu připravuje Martin Hrdinka každý pátek v 18:00, reprízu uslyšíte v neděli 12:00.

1den_zlinStatický obrázek odpočítávající do magického data „1.11. v 11:11“ nasadilo Rádio Zlín na web během víkendu.

Autor článku:

Komentáře (10)

 1. Václav Kadlček

  Na nafukování situace má tohle rádio praxi, nějaký rok zpět na toto datum museli změnu na vysílání avizovat prostřednictvím bilbordů, jinak by si nikdo kosmetické změny v jinglu ani nepovšiml.

 2. _Ovi

  Angažmá vyvanulého „diskžokeje“ Martina Hrdinky na Radiu Zlín je samo o sobě zajímavé. Překvapením je však skutečnost, že člověk, který v nedávných letech uváděl hrůznou hitparádu Česká dvanáctka na ČRo 1 a dodnes exceluje v Nočním proudu ČRo Regina, na východní Moravu přináší britský singlový žebříček. Že by Martin zpytoval svědomí? Ještě by to chtělo Miloše Skalku na Radio 1 a všechny jejich hříchy budiž odpuštěny.
  http://oviradio.ic.cz/

 3. Václav Kadlček

  Už si nepamatuji co to bylo za hitparádu na čro1, ale podle tvého popisu Martin Hrdinka k současné podobě rádia Zlín padne jako ulitý, takže by mohl pokračovat v tom, v čem skončil na Čro, protože rádio Zlín od léta nepředstavuje nebezpečí, že přetáhne posluchače z Evropy 2, ale bát by se měla F1. Akorát nevím, jak se Martin Hrdinka chce schovat pod název hitparáda UK.

  1. violista

   Evropa 2 má svůj identický hudební program, který nemusí zrovna všem vyhovovat. Mě teda také zrovna nesedí – hudba spíš pro pubert’áky. V pubertě již dávno nejsem, čili tato stanice pro mě není. F1 má také svoji zvláštní charakteristiku … také něco úplně jiného nežli na Zlíně.

  2. -Beny-

   Nevím v UH regionu není moc co posluchat. E2 dostala licenci na vysílač v UH ale stále se jí nějak nechce, ne že by nějak změnila stav nabídky,ale lepší než drátem do oka (ucha)…

  3. Barka

   Pokud bydlíš v UH regionu, tak tady je popu až moc. Jenomže region je velký a nikdo
   neví, kde jsi to myslel.

 4. -Beny-

  Tak cca 20 km kruh kolem UH. Jo, popu je dost, myslet si, ze prijde nějaké jiné radio žánrem je dle meho nazoru asi blbost. Ty máš štestí, bydlíš na kopci, ale ja ze Zlína krom F1 a Impulsu nic nechytnu, to ladím snáz Krokodýla, Hády a Petrov…zlatý internet, bez toho bych zhynul :-)

  1. Barka

   To je pravda a nic pořádného k nám nepřijde. Každému rádiu jde o prachy a ty tady
   nevydělá. Já naštěstí chytím výborně Rockmax a to je také vše.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: