Rádio Koleda na ABradiu

radio_koleda1ABradio.cz připravilo pro své posluchače předvánoční speciál – Rádio Koleda.

Rádio Koleda nabízí více než sto koled, z nichž většinu zpívá dětský sbor. Vysílání obsahuje i ty nejznámější klasické koledy, např. Tichá noc, Štědrý večer nastal a Pásli ovce Valaši.

Autor článku:

Komentáře (1)

 1. tapin

  Jedná se o skutečně skvělé rádio, jak jsme na ABradiu zvyklí 32, 64 a 128kb/s WMA streamy. Mimochodem pokud návštěvníky nebaví neustálé chození na www rozhraní pro poslech rádií, dovoluji si nabídnout velmi konfortní řešení.
  Jednoduchý, nenáročnný a malý přehrávač
  http://www.screamer-radio.net/
  spolu s mými stránkami
  http://tapin.uvadi.cz/
  . Zde nabízím všechna cz i sk rádia strukturované do sekcí (Internetová či FM) dále jejich názvů a všech rozlišení bitrate, které poskytují.
  Dále rádia nejen z abradio.cz, ale i play.cz, radiohhosting.cz, všechny České a Slovenské rozhlasy exkluzivně včetně Litery a Klasiky, které oficiálně vůbec nejsou na netu ani http://www.rozhlas.sk, všechna rádia z lide.cz, libimseti.cz, jednoduše kompletní seznam cz a sk rádií, které pečlivě udržuji např. ICM či vánočnní Fun rádio, zmíněné Koleda apod.

  Soubor favoritesu.zip stačí rozbalit do složky Screamer-radia, tedy bude mít název favorites.xml. Novinky rozposílám prostřednictvím RSS kanálu, v sekci Novinky či konferencí
  http://groups.google.com/group/screamer_radio
  Těším se na vaši návštěvu.
  ps: např. i zde na serveru by měli v sekci Internetová rádia probrat nefunkční streamy např. Bigbít, Blues, Jazz, Downtempo ad.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .