Prima otevírá Cool Universe

cool_universeNový interaktivní projekt Cool Universe spouští Prima Cool na Nový rok prostřednictvím Facebooku.

Základní myšlenkou má být podle Primy Cool hravost, která je stanici vlastní, mimo televizní obrazovky: „S jednoduchou aplikací COOL UNIVERSE si každý může vytvořit své audiovizuální dílko, a podniknout tak cestu do vesmíru tvořivosti. A čím více talentu a originálních nápadů, tím větší je šance na zařazení dílka do televizního vysílání,“ uvedla TV Prima. Cool Universe najdete na http://www.facebook.com/primacool.

DOPOČUJEME: Prima Cool uvede v lednu seriál Dexter

V aplikaci Cool Universe lze nahrát videa, forky, ale i jiné obrázky, doprovodné zvuky a text. „Konečný výtvor můžou jeho autoři na Facebooku zveřejnit, a kromě zpětné vazby od jiných návštěvníků tak také zvýší šanci na jeho zařazení do televizního vysílání,“ dodává kreativní ředitel televize Prima COOL Robert Juhoš.

Z ARCHIVU: Pomůže si Prima zrušením sportovní redakce?

Na projekt Cool Universe upozorní na obrazovkách TV Prima i Primy Cool nové spoty vytvořené nezávislými výtvarníky. „První výběr z tvorby našich fanoušků bychom chtěli do vysílání Prima COOL zařadit už na její druhé narozeniny, tedy 1. dubna 2011,“ dodává na závěr TV Prima.

cool_universe_nahled

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .