Přepisy rozhovorů Rádia Blaník nově na internetu

blanik_mrakyNa internetových stránkách Rádia Blaník najdou návštěvníci přepisy víkendových rozhovorů se známými zpěváky.

Speciální hudební víkendy se staly na Rádiu Blaník tradicí, pravidelně jsou sobota a neděle věnovány jednomu oblíbenému interpretovi a to například u příležitosti vydání nového alba, významného výročí či zajímavého koncertu. Jak už posluchači Rádia Blaník vědí, každý víkend mohou navíc vyhrát zajímavé ceny.

NENECHTE SI UJÍT: S Blaníkem máte elektřinu celý rok zdarma

Rádio Blaník navíc o víkendu nabízí exkluzivní rozhovor s interpretem české i slovenské hudební scény. V případě, že posluchači některou část rozhovorů nezaslechli, mohou si jej nově přečíst v textové podobě přímo na webu www.radioblanik.cz a to vždy následující pondělí. První text nabízí přepis rozhovoru s přední českou zpěvačkou Martou Kubišovou.

PSALI JSME: Od ledna budou na Blaníku “Slavné desky hezky česky

Na internetových stránkách www.radioblanik.cz najdou posluchači samozřejmě nadále přesná pravidla soutěže Elektřina zdarma po celý rok, podívat se, jak vypadají moderátoři a soutěžit o dárkové předměty Rádia Blaník včetně internetového obchodu. Nechybí však ani populární webové rádio BLANÍK.CZ, které hraje non-stop jenom české interprety a zcela bez reklam.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: