Nové streamy Evropy 2 nejen pro mladé

e2_teenage_webradioSkupina webových rádia Evropy 2 se v pátek 1. dubna rozrostla o dva nové přírůstky. První hraje „mladý pop“, druhý se pak zaměřuje na tvrdší hudbu.

TeenAge je první ze dvou nových internetových streamů rádia Evropa 2. Non-stop hraje toto rádio „to nejlepší ze současného ‚mladého‘ popu„. Mezi interprety zaslechneme například Justina Biebera, Miley Cyrus (alias Hannah Montana), Selenu Gomez, Vanessu Hudgens a jiné.

K TÉMATU: Webrádia Evropy 2 s novým zvukem

Druhou novinkou z portfolia webových rádií Evropy 2 je „TeenAge Rock„, to se zaměřuje na tvrdší muziku. V rámci nepřerušovaného streamu uslyšíte 30 Second To Mars, Good Charlotte, Simple Play, Linkin Park a mnoho jiných.

PŘEČTĚTE SI: Lagardere a Centrum uvádí RadioCafe.cz

Evropa 2 byla jedním z prvních kamenných rádií, které uvedlo vlastní internetové tematické streamy, konkrétně v roce 2007. Aktuálně nabízí E2 Movin‘ (taneční), E2 Lowrider (black music), E2 TOP 40 (čtyřicet největších hitů), E2 Hot (žhavé novinky) či E2 Retro (kromě starší hudby vysílá i archivní scénky z Ranní show, nebo reprízu Ranní show z rána). Kromě těchto připravuje pravidelně tematické streamy, například Kylie, Transmission a další.

Z ARCHIVU: Také Evropa 2 spustila vlastní internetová rádia

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .