Nova spustila nový videoportál VOYO.cz

nova_voyoNávštěvníci internetu mohou od pátku zabrousit na nový videoportál VOYO.cz, zhlédnout lze živé vysílání TV Nova, sportovní přenosy či širokou nabídku filmových titulů.

Televize Nova spustila v pátek 7. ledna novou službu VOYO.cz. Značka přináší portál zaměřený na profesionální videoobsah. Čím se bude novinky odlišovat od stávajících stránek Nova.cz? Přidanou hodnotou je možnost zhlédnout živé vysílání televize Nova (tedy vlastní pořady, původní seriály a zpravodajství), ale i přímé přenosy sportovních zápasů, koncertů či vybraných zahraničních seriálů. Televize Nova navíc dodává: „Každému uživateli, který zhlédne epizodu svého oblíbeného seriálu v novém archivu, bude automaticky nabídnuta možnost podívat se za poplatek na další díl, jenž bude zařazen v televizním vysílání až za několik dní.

K TÉMATU: Televizní noviny živě na tn.cz

Ve spolupráci s distribučními společnostmi umožňí nový portál VOYO.cz za poplatek sledovat mnohé filmové tituly (za všechny zmiňme snímky Venkovský učitel, Kawasakiho růže, Bathory, Milionář z chatrče,…), ale i epizody ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 o týden dříve než v televizi Nova. Jak lze tyto tituly přehrávat? „Filmy nebo seriálové epizody si diváci mohou přehrát přímo ve svém prohlížeči, zanedlouho přibude také možnost si je uložit do počítače a přehrát si je později. Pro přehrání není nutná registrace, avšak pro registrované uživatele budou připraveny různé výhody, například bonusový program či nižší cena za přehrání.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .