Mobilyzator.cz srovnává mobilní tarify

mobilyzator

Na českém trhu byl spuštěn nový projekt Mobilyzator.cz, podle svých vyjádření dokáže třídit jednotlivé nabídky během půl minuty a navrhnout nejlepší řešení.

Nový portál Mobilyzator.cz se pochlubil tím, že obsahuje všechny aktuální tarify pro nefiremní zákazníky, které jsou dostupné na českém trhu. „Každý rok výrazně klesají ceny za volání, ale většina uživatelů zůstává na starých nevýhodných tarifech. Na našem portálu nabízíme nezávislé posouzení nabídek operátorů, na základě kterého kalkulačka zvolí tarif přímo na míru uživatele,“ sdělil Martin Beneš, ředitel portálu Mobilyzator.cz. „Portál díky online sjednávání poskytuje také zajímavou možnost pro obyvatele menších obcí, kde chybí pobočky operátorů a zakoupení služeb je pro ně složitější,“ doplňuje výhody Beneš.

Z ARCHIVU: ABradio testuje poslech rádií přes mobil

Další možností webových stránek Mobilyzator.cz je zvolit porovnání mobilního internetového připojení ve vybraném městě. Návštěvníci navíc mohou zobrazit nabídku zvýhodněných telefonů, porovnávač zobrazuje také bonusy v podobě volání zdarma či jiných dárků. Do budoucna uvažuje portál rozšířit kalkulačku o výpočty tarifů pro rodiny a firmy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: