Mluvené slovo ABradia se vydává jinou cestou než YouRadio

abradionovelogomaleV minulém týdnu jsme informovali, že internetová aplikace rádia na přání YouRadio, která funguje v rámci portálu Koule.cz nabídne posluchačům i mluvené slovo na vyžádání. Jinou cestou se vydává streamingový portál ABradio, který nabízí samostatnou kategorii internetových rádií s mluveným slovem.

V případě ABradia jde o streamované programy, které je možné poslouchat v reálném čase, tedy jako klasické rádio, a nikoliv jako audio na vyžádání. V programové nabídce je nyní Rádio Pohádka, Rádio Humor a Rádio Domino. Tyto tři stanice a mluvené slovo jakožto samostatný žánr si udržuje svojí popularitu prakticky od vzniku portálu ABradio.

K TÉMATU: YouRadio se v únoru uvede i s mluveným slovem

Jak již název stanic napovídá, Rádio Humor nabízí humorné scénky a skeče ve zvukové podobě, Rádio Pohádka se orientuje na pohádkovou tvorbu pro děti i dospělé a Rádio Domino nabízí několik relací pro děti ve spolupráci s Dětskou tiskovou agenturou. Do budoucna není vyloučeno ani zařazení dalších stanic mluveného slova podle ohlasů návštěvníků portálu.

Poznámka: Streamingový portál ABradio provozuje společnost Limemedia, která vlastní i server RadioTV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .