Lagardere uvádí webové rádio na přání

kouleczV pondělí 18.května spustí zábavně-hudební portál Koule.cz rádio, které bude hrát písně dle Vašeho přání.

Společnost Lagardere Active ČR počátkem května spustila nový portál zabývající se především hudbou, Koule.cz přináší novinky a recenze z oblasti hudebního prostředí, uživatelům zprostředkovává i rozhovory a další zajímavé tipy. Tematické speciály na webu provází zpravidla audiovizuální obsah. Součástí portálu je i web radio.lide.cz, ten nabízí tematicky zaměřené streamy (ať již žánrově nebo jen jednotlivé interprety či dekády). Přední novinkou bude bezesporu „Musiline“, rádio, které si může vytvořit sám uživatel. Pomocí jednoduchého nastavení zadá, jaké styly hudby preferuje, popřípadě je může kombinovat. Existuje i možnost přímého zadání interpreta, tempo hudby. Připravuje se i možnost preference hudební dekády.

musiline01

Registrace pak umožní mimo jiné „ukládání hudebních nálad bez kvantitativního omezení, maximální ladění vlastních hudebních nálad díky třem funkcím – líbí, nelíbí a skip a sdílení s přáteli,“ uvedla v prezentaci skupina Lagardere Active ČR. V současné době je v databázi 10 tisíc písniček a dalších 30 tisíc se připravuje. Portál se zaměřuje na lidi ve věku 14-35 let. Internetová aplikace vychází z francouzského modelu, mnohem známější je ale podobný server Last.fm, Musiline je na rozdíl od svého konkurenta zcela zdarma. Zhruba třetina písniček bude z české tvorby, datový tok má velikost 96 kbps, přehrávač využívá kodek AAC.

musiline02

Projekt bude financován z reklamy. Kromě klasické reklamy přes bannery se dočkáme i audio reklamy v hudebním streamu, to ale až po dvou měsících fungování. Obdobně přidává reklamu například Nova.cz. Míra reklamy by měla být únosná – její frekvence nemá obtěžovat. Každé pondělí bude na Koule.cz publikovat Marek Huňát z Tatabojs, pro návštěvníky připraví sloupek Mardošův iPop, v úterý prostor dostane kreslíř Štěpán Mareš se svým komiksovým stripem. Velkým rozhovorům pak bude vyhrazen čtvrtek.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. DenLef

    In that open label study, a higher incidence of borderline less than 3 times the ULN, moderate 3 to 8 times the ULN, and marked greater than 8 times the ULN elevations of ALT or AST was observed in patients receiving diclofenac when compared to other NSAIDs http://cialis.pics – cialis reviews This hypothesis, however, did not fully explain why some ER PR tumors respond to endocrine therapy, albeit at a lower frequency, than tumors that are both ER and PR ER PR

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,