Lagardere spouští „Facebook“ pro řidiče – Motomail

motomail_logoAUDIO UVNITŘ – 29. června spustila skupina Lagardère Active ČR veřejnou beta verzi nové služby Motomail, přezdívanou „facebook pro řidiče„.

Nová mobilní a internetová služba Motomail má sloužit pro komunikaci mezi motoristy a umožnit vyjádřit emoce či předat informace, využívá registrační značky vozidla, která je pro každé auto unikátní. Přístup k této službě umožní mobilní telefon anebo internetové stránky. Od 7. července Motomail přináší v exkluzivní premiéře rádio Evropa 2. Na jejím webu je zároveň připravena soutěž o telefon Nexus One. Původní projekt hodlá společnost Lagardère Active ČR po testování rozšířit i do jiných zemí. Vývoj zaštiťuje společnost iCom Vision, a. s. a ostrý provoz je naplánován na přelom srpna a září letošního roku. Od září se rozjede i plná mediální podpora.

SELF-PRMOTION: MOTOMAIL NA EVROPĚ 2

Úzké propojení nové služby a tradičního média je ideální cestou jak rozvíjet naše aktivity v digitálním svět,“ říká Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardère Active ČR. Služba Motomail doručí uživateli jak zprávy zdarma (přes internet) nebo za kredit pomocí klasických SMS, účet je dobíjen prostřednictvím Premium SMS. Lubor Zoufal, ředitel úseku internetových aktivit Lagardère Active ČR, doplňuje informace: „Pro mobilní telefony s OS Google Android nebo iPhone jsme zároveň připravili jednoduché aplikace, které zpříjemní používání služby.“

Jak služba funguje? Na webu www.motomail.cz je třeba se zaregistrovat a vyplnit základní registrační údaje, účet aktivujete prostřednictvím mailu. Od aktivace účtu lze v rámci internetu zdarma posílat zprávy. Službu Motomail můžete navíc propojit s Facebookem (v zápatí webu klikněte na ikonu Facebook). SMS se následně posílají prostřednictvím brány, cena odeslání SMS je 5 Kč. Správný tvar SMS zní MOTO_SPZ_text na číslo 903 09 05, kde SPZ je číslo registrační značky, na kterou chcete zprávu odeslat.

motomail_long

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .