Lagardere a Centrum uvádí RadioCafe.cz

radiocafeczOd minulého týdne mohou zájemci o internetovou streamovou hudbu využít novou službu, již zaštiťují Lagardere a Centrum.

RadioCafe.cz je novým společným hudebním projektem mediální skupiny Lagardere Active ČR a internetové společnost Centrum Holdings. Od minulého týdne servírujeportál stanice Lagerdere (Evropa 2, Frekvence 1, Rádio Bonton a Dance Radio). V portfoliu se rovněž objevují internetové projekty Lagardere (tematická webrádia, YouRadio.cz a Pigy.cz).

Z ARCHIVU: Frekvence 1 rozšiřuje portfolio webrádií

Poslech rádia po internetu je pro mnoho uživatelů běžnou záležitostí, nabízí kvalitnější poslech a širší nabídku rozhlasových formátů. Těší nás, že můžeme dostat naše rádia zase blíže ke každodenním službám, kteří uživatelé na českém internetu denně používají,“ říká ke spuštění společného projektu Lubor Zoufal, ředitel úseku internetových aktivit Lagardère Active ČR.

K TÉMATU: Projekt Radio.Lide.cz končí

Připomeňme, že v září loňského roku ukončila skupina Lagardere Active ČR spolupráci s konkurenčním portálem Seznam.cz – Radio.Lide.cz, který zprostředkovával tematické internetové streamy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .