Koule.cz vstupuje na iPhone, iPad i Android

koule_androidNÁHLEDY UVNITŘ – Společnost Lagardere vpouští hudební portál Koule.cz do aplikací pro iPad, iPhone a Android, všechny tři aplikace jsou ke stažení zdarma.

Novinky z hudebního světa si mohou od pondělí 19. září naladit majitelé iPadů, iPhonů i telefonů a tabletů se systémem Android. Server RadioTV informovala o novince Barbora Petrová, PR on-line produktů Lagardère Active ČR. Společnost spustila v těchto přístrojích hudební magazín Koule.cz.

AKTUÁLNĚ: Nová služba Lagardere “Radio Tyccon” spuštěna, “šéfem rádia teď může být každý”

Mobilní aplikace portálu o muzice Koule.cz umožnuje pouštět si též hudbu hned několika rádií. „Dáváme lidem možnost číst si hudební a kulturní zpravodajství, sledovat hitparády nebo si hlídat jaká vychází CD a poslouchat přitom Evropu 2, Frekvenci 1 nebo rádio Bonton,“ popsal Lubor Zoufal, ředitel divize digitálních médií společnosti Lagardère Active, která portál provozuje. Články si lze pro pozdější čtení ukládat offline.

SOUVISEJÍCÍ: YouRadio míří do chytrých telefonů

Všechny tři mobilní aplikace lifestylového portálu Koule.cz jsou zdarma ke stažení v AppStoru a Android Marketu – tedy jak pro iPhone, iPad, tak pro Android.

koule_android_nahledyNáhled na aplikaci Koule pro iPhone (první dva) a Android. Zdroj: Lagardere Active ČR.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .