iDNES.cz v nové aplikaci pro iPhone

midnescz

Zpravodajský portál iDNES.cz přichází s portálem rovněž do aplikací pro iPhone, kromě souhrnu informací nabídne obsáhlou galerii.

Dosavadní mobilní verze zpravodajství m.iDNES.cz neumožňovala zobrazovat videospoty přes celou obrazovku, to se s příchodem portálu iDNES.cz do iPhone změní. Čtenáři si budou moci personalizovat menu, tedy poskládat vlastní výběr z rubrik portálu, a dále číst diskuze pod článkem či si je přidat do oblíbených.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Óčko je nově nejen v chytrých mobilech

Aplikace iDNES.cz bude 14 dní dostupná zdarma, po plném otestování bude ke stažení za jednorázový poplatek v Apple Store za 1,59 euro.  „Rozhodli jsme se hned od počátku s naší aplikací jít cestou placené verze, tak abychom mohli uživatelům iPhonu (pro které není placení za aplikace nic nového) nabídnout veškerý uživatelský komfort a zároveň i další rozšířené funkce, které dosavadní mobilní verze neumožňuje. Záleží na samotném uživateli iPhonu, jestli bude využívat aplikaci, za kterou zaplatí jednorázový poplatek, nebo bude i nadále využívat zdarma naši mobilní verzi na m.idnes.cz,“ vysvětlil důvody zpoplatnění Jiří Otevřel, obchodní ředitel.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,