Dokumenty Z1 dostupné na webu

z1_newwebZpravodajsko-publicistická stanice Z1 vychází vstříc divákům a dokumenty uvidí prostřednictvím živého vysílání na webu www.z1tv.cz.

Od října uvidí diváci Z1 v rámci živého vysílání na www.z1tv.cz také původní akviziční dokumenty. Ty dosud Z1 na internetu nevysílala, diváci mohli zhlédnout jen její vlastní zpravodajské a publicistické programy, v době dokumentů stanice přerušila internetové vysílání. Dokumenty vysílá Z1 každý den v čase 20-23 a také celý víkend.

K TÉMATU: Z1 obnovuje zpravodajský portál

Pondělky nadále patří moderní military, úterý se nese v duchu „svět v souvislostech“, středa vypráví o vědě a technice, čtvrtek pátrá v historii a týden zakončuje technika. Letošní podzim je na obrazovce Z1 ve znamení velké nabídky nových dokumentů: „Pozornost zasluhuje především desetidílná dokumentární série Život po lidech. Nabízí možné odpovědi na zdánlivě prosté otázky: Co by se stalo, kdyby všichni lidé najednou zmizeli? Kolik by toho po nás vlastně zůstalo za den, týden, rok, za deset tisíc nebo milión let?,“ promuje Z1 v tiskové zprávě sobotní dokument ve 20:00. Dále nechybí Bitva o nebe nad Anglií, Extrémní vlaky a další.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,