ČSFD.cz a Lagardere spouští tematická webrádia

oscar_csfd_lagardereDva zbrusu nové internetové streamy nabízí od dnešního dne filmový server CSFD.cz.

Společnost Lagardere Active ČR a POMO Media Group uvedla na český internet dvě zbrusu nová internetová rádia. Filmová jízda a Filmové melodie jsou tematicky zaměřená na filmovou tvorbu stejně jako web Česko-Slovenská filmová databáze. „Spolupráce na nových rádiích je logický krok, který využívá synergie aktivit obou partnerů a přináší novou hodnotu uživatelům internetu„, říká Lubor Zoufal, ředitel digitální divize Lagerdere Active. Zatímco stream Filmová jízda servíruje velké hity z filmových děl, stream Filmové melodie hraje výhradně soundtracky.  Každý den mohou posluchači streamu naladit speciály (například Symfonie hrůzy). Každý den od 20:00 do 21:00 hraje novinky z filmů.

SOUVISEJÍCÍ: Nové streamy Evropy 2 nejen pro mladé

Technické zázemí a zkušenosti Lagardere s provozováním internetových rádií nám, obzvláště v případě rádia Filmové melodie, umožnilo zrealizovat dlouhodobou myšlenku unikátního streamu instrumentální soundtrackové hudby, která neslouží pouze k podmalování pohyblivých obrázků, ale je plnohodnotným hudebním žánrem, samostatným vesmírem nálad a emocí,“ dodává Martin Pomothy, provozovatel www.csfd.cz. Komerční čas rádií bude obchodovat Regie Radio Music, která tím dále posílí zásah svých internetových produktů. Obě rádia vysílají pod značkou Rádia Bonton, které patří do portfolia skupiny Lagardere Active ČR.

Z ARCHIVU: Lagardere a Centrum uvádí RadioCafe.cz

Minulý týden představila skupina Lagardere dvě nová internetová rádia Evropa 2 TeenAge a Evropa 2 TeenAge Rock. V lednu letošního roku byl pak ve spolupráci s portálem Centrum.cz představen projekt RadioCafe.cz nabízející webová rádia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .