CS Link uvedl zbrusu nový web

karta_cslinkNávštěvníci internetové stránky www.cslink.cz mají možnost zhlédnout její novou podobu. Kromě moderního designu byla upravena její struktura.

Součástí nového webu www.cslink.cz je také zákaznická zóna. Zákaznicí satelitní platformy CS Link (provozuje společnost Media Vision) tak mohou spravovat svůj účet u CS Linku stejně jako doposud přes www.karty.cslink.cz. Stránky umožňují zaregistrovat kartu, ale také předplatit službu. Nově je k dispozici možnost objednávky v eurech (určeno především pro slovenské zákazníky). Spuštěním nového se končí obsluha karet přes zmíněnou stránku www.karty.cslink.cz, veškeré operace se provádí výhradně přes zákaznickou zónu.

PSALI JSME: CS Link se slučovat s platformou SkyLink nebude

Webová prezentace satelitní služby CS Link nadále poskytuje informace o společnosti, nabídce programů a ceníku. Nechybí ani praktické tipy (úvodní informace, instrukce k satelitnímu příjmu a zákaznické tipy). Samozřejmostí jsou kontakty. Tyto informace doplňuje e-shop, „pomocník“ nebo dotazník, bonusem je programový průvodce všech nabízených programů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .