ABradio testuje poslech rádií přes mobil

abradionovelogomaleV těchto dnech probíhá testovací provoz nové služby portálu ABradio, uživatelé si totiž webová rádia mohou naladit přímo na svém mobilním telefonu.

Aktuálně se nachází poslech webových rádií portálu ABradio.cz v testovací fázi, tým ABradia předem děkuje uživatelům m.abradio.cz za postřehy týkající se nové služby. Obsluha aplikace je velmi jednoduchá, stačí zadat adresu m.abradio.cz a vybrat požadované rádio (nabídka není kompletní, prozatím se doplňuje), pro poslech přes EDGE/3G je doporučena kvalita 64kbps, přes wi-fi není problém s rychlostí 128kbps.

Poslech rádií bude fungovat na většině mobilních telefonech na trhu, které mají vlastní operační systémy Windows Mobile, Android, iOS (iPhone) a některé typy Symbianu. Přesný seznam telefonů brzy zveřejníme,“ dodává tým ABradia. V případě dotazů a postřehů lze využít e-mail helpdesk@abradio.cz.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. SETI72

    Ha ha ha. ABradio se probudilo.
    Už 3 roky poslouchám rádio přes EDGE/UMTS, nejdříve na N6233, dnes na N95. Až na občasné výpadky v EDGE mi jdou stovky webrádií ve velmi dobré kvalitě (eAAC+, bitrate 64 kb/s).

    Nějaký bláznivý portál netřeba ;-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,