Zdeněk Izer se objevil na dvou televizích současně

izer-167O víkendu nastala ve vysílání České televize a nové celoplošné TV Pětka kuriózní shoda. Obě televize ve stejném čase vysílaly scénku komika Zdeňka Izera. Na Pětce uváděl svůj pravidelný pořad Buřtcajk, na ČT2 byl viděn v rámci Hitparády televizní zábavy v legendární parodii na Volejte řediteli Vladimíra Železného.

Když jste v sobotu večer kolem 21:43 přepínali jednotlivé stanice, mohli jste vidět ukázku skvělé scénky, kterou před dvanácti lety natočil Zdeněk Izer pro Českou televizi. V ní si utahuje z Vladimíra Železného, který byl tou dobou terčem několika parodií. Železný proslul svým profesorským vystupováním, kdy se divákům přimlouval jako hodný strejček dětem. Parodie tohoto vystupování byly ve druhé polovině devadesátých let poměrně časté, pokusil se o to třeba i Jan Kraus. Izerova scénka ale patřila k těm nejpovedenějším.

Můžeme si tak připomenout, že Nova je televize „komerční“, že Dallas je „oddychové téma“, za které by lidé měli být vděční a nechybí ani legendární divák Váňa z Brna nebo nudící se „krásná spojovatelka“.

V následujících ukázkách můžete porovnat i to, jaký byl humor Zdeňka Izera koncem devadesátých let a jaký je dnes.

Zdeněk Izer a Volejte řediteli

Buřtcajk

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .