VideoDiář: Vymetač večírků hlásí návrat

radiotv-archiv33Ode dnešního dne se s tímto zápisníkem budete setkávat v lehce pozměněné podobě. Hlavní změna bude obsahová – komentář se bude vždy věnovat jen jednomu tématu. Malé úpravy doznal i název, který má poukazovat na fakt, že každý VideoDiář bude obsahovat alespoň jedno zábavné a poučné video. Začínáme návratem slavného monogramu ST na televizní obrazovky.

TOP STAR magazín na TV Prima slaví slušné úspěchy, a proto se Nova rozhodla zakročit. Ve stejný čas (cca 20 minut po 21. hodině) dnes začíná celebrity show Přísně tajné. Zatímco blyštivou revue na Primě obstarává neškodná Mahulena Bočanová, Nova nasadila do boje – kromě šoubyznysem fascinované Jitky Kocurové – ostrou munici v podobě ikony pubertálního vzdoru z let osmdesátých, Sagvana Tofiho.
Tofi nejprve na plátně vytvořil kultovní dvojici s Lukášem Vaculíkem ve filmech Vítr v kapse nebo Kamarád do deště. Souběžně si budoval kariéru sólového zpěváka (nezapomenutelné hity Dávej, ber! nebo Večírek). V devadesátých letech se však stáhl z očí veřejnosti, kdy neustále připravoval nové album a hlavně vymetal veškeré možné i nemožné večírky. V jisté době jste si dokonce mohli Sagvana Tofiho a Lukáše Vaculíka za několik desítek tisíc korun objednat na soukromou párty, kde vám tito dva kumpáni dělali barmany.
V loňském roce se Sagvan Tofi objevil v, později zakázané, reklamě na Berentzen, kde kořalka byla jeho „kamarádem do deště“. Nyní se tedy Tofi bude pravidelně zjevovat v roli barmana v společenském magazínu Přísně tajné.
O svém angažmá v tomto pořadu Sagvan Tofi říká: „Dlouho jsem zvažoval, jestli do toho jít. Ale když jsem viděl tým lidí, který na tom pracuje, a scénáře, říkal jsem si, že by to mohlo být dobré, a hlavně vtipné. Střílíme si tak trochu z toho malého českého šoubyznysu, v němž hvězdy nejsou tak úplně hvězdy, spíš lokální hvězdičky.“
V první díle bude mít Sagvan Tofi na hlavě klobouk, což prý nebude pravidlem a módní kreace se budou střídat. Tofi k tomu se smíchem dodává: „Nebudu mít pořád stejný kostým, pokaždé budu oblečený jinak. V úvodním díle mám klobouček, v příštím můžu mít na hlavě, já nevím, třeba turban.“
Jak to tak vidím, zdá se mi, že výsledkem bude útvar, jenž mezi přáteli označujeme pojmem „komická sranda“.

Zakázaná reklama na Berentzen

Klip Dávej, ber!

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .