VideoDiář: Servírování přežvýkané zábavy je nechutné

radiotv-archiv8Zvyk je železná košile, a přestože se TV Nova pustila do nových projektů, kterými dodává vlastní produkci lepší zvuk, nezbavila se dosud odpudivého zvyku, kdy divákovi nabízí recyklát něčeho, na co už všichni dávno zapomněli. Tuto sobotu Nova reinkarnuje X Factor, po jehož rychlokvašených televizních stárs už neštěkne ani pes. A bude i Eva a Vašek!

„Díky televizi nevím, co se stalo před desíti minutami. To není legrace!“ tak reaguje Bart Simpson na fakt, že si skoro nic nepamatuje. Jako mnoho věcí v Simpsonech i tato reakce v sobě skrývá mnoho kruté pravdy.
Máloco má tak krátkou životnost, jako celebrita vzešlá z televizní estrády, ať už jde o zpěváka/zpěvačku (s čestnou výjimkou Anety Langerové), nebo o kohokoliv jiného.
Výrobou jakýchsi supermixů, či spíše nových produktů složených z ingrediencí, jež už jednou prošly divákovými vnitřnostmi, se televize nepokouší o obnovení lesku těchto rychlokvašek, ale jde jim laciné a jednoduché vytřískání vysoké sledovanosti. Stejný osud potkal i X Factor, a tak se v sobotu večer dočkáme převařené polévky s názevem X Mix.

A jaký bude program, který bude opět uvádět Leoš Mareš?
Skupina Romantik a Michal David – Diskopříběh
Lukáš Javůrek, Zuzana Stirská a Gospel time Happy day
Divoký kočky a Le Monde Keď príde láska
Pavlína Ďuriačová s klavírem – All by myself
Anna Umbrová a Night work Včelka Mája
David Gránský a Šárka Vaňková Quando Quando
Za 5 dvanáct a houslové kvarteto – Lost
Kamila Nývltová Sparkling Diamonds
Martina Pártlová a DashaProud Mary
All X a Eva a Vašek – Směs lidových písní
Ondřej Ruml a Vojtěch Dyk – Improvizace a capella
Ondřej Ruml a WingsMr. Bojangles
Jiří Zonyga a Věra Špinarová Smutný rána
Jiří Zonyga a Jaroslav Svěcený Když jsem šel…
Také vám většina jmen nic neříká? To skoro všem. Za upozornění stojí jen dvojice All X a Eva a Vašek. Abychom byli kompletní, doplníme ještě trojici porotců – Radim Uzel, Adéla Gondíková a Ozzák (Martin Dejdar s knírem a dlouhými vlasy). To bude řachanda… a v přímém přenosu!
Asi nejzajímavější vystoupení v rámci českého X Factoru (Ondřej Ruml, Don´t worry, be happy)


 
All X…


 
…Eva a Vašek

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .