VideoDiář: Pamela Anderson se zase odhalovala, a to jí je 41 let

radiotv-archiv21Umělohmotná blondýna napěchovaná silikonem si letošní rok celkem užívá. Objevila se v soutěži Big Brother a měla i svou vlastní, Pam: girl on the loose. Nejnověji pak vzbudila rozruch, když v jedné americké talk show odhodila šat a začala pózovat jen v miniaturních bikinách.

Pamela Anderson se celosvětově proslavila jako hopsající plavčice v seriálu Pobřežní hlídka, kde občas někoho zachraňovala, ale hlavně ve zpomalených záběrech pohazovala blonďatou hřívou a bujným hrudníkem. Poněkud jiný druh slávy ji přineslo soukromé video, na němž se svým tehdejším manželem Tommy Leem vynalezla žánr „nechtěně“ zveřejněného domácího porna. Její následovnicí se stala Paris Hilton, v našich končinách pak třeba Wendy Zapletalová známá z reality show VyVolení. Nejnověji k těmto ženám přibyl i nejmenší profesionální herec Verne Troyer.
V tradiční kinematografii se Pamela Anderson pokusila prorazit akčním sci-fi snímkem Barb Wire (1996, režie: David Hogan). Za svou hereckou kreaci si však vysloužila Razzie Award v kategorii Nejhorší nová hvězda.
Letos v červenci se Pamela Anderson objevila v australské mutaci známé reality show Big Brother, kde jako hostující hvězda zvedala sledovanost. Koncem srpna se pak na obrazovkách australské televize E! objevila její vlastní reality show s názvem Pam: girl on the loose. V osmi dílech tohoto pořadu mohli diváci sledovat exkluzivní záběry, jak Pamela tráví své běžné pracovní dny, fotí erotické kalendáře či bojuje v organizaci na ochranu práv zvířat.
Nejnověji způsobila rozruch ve Spojených státech, když do talk show známé herečky a moderátorky Ellen DeGeneres přišla pouze v županu, jenž vzápětí odhodila a začala znovu hopsat, jako dřív na pláži v Pobřežní hlídce. Na to, jak to vypadalo se můžete podívat.


Pobřežní hlídka


Barb Wire

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .