TV Diář: Pamela Anderson, Britney Spears a ještěrčí lidé (VIDEO UVNITŘ)

radiotv-archiv6Do dnešního TV Diáře jsem vybral několik zajímavých informací, týkající se televizních stanic za hranicemi našeho státu. Na závěr jsem potom přichystal jedno zajímavé video s podmanivou hudbou týkající se fenoménu tzv. Reptilians.

● Do australské verze reality show Big Brother naběhne čtyřicetiletá bývalá sexbomba a hvězda amatérského porna Pamela Anderson. Do vily, která začala žít vlastním mediálním životem 28. dubna, nastoupí silikonová plavčice 9. července. S ohledem na její věk si myslím, že svlečení do červených jednodílných plavek by mělo být maximum, co ve vile tato blondýna ukáže.

ČTK včera přišla s informací o netradiční konferenci na univerzitě v britském Norwichi. Názvy příspěvků Slzy Britney: pozice zavrženíhodné slavné ženy v postemocionální společnosti nebo Děvka, nebo oběť: Lindsay Lohanová a kultura nechvalně proslulých celebrit napovídají, že se diskutuje téma celebrit, zejména slavných žen, které bojují s alkoholem, se zákony nebo samy se sebou, a tím tak magicky přitahují zájem veřejnosti a médií. Kromě dvou zmiňovaných padlých andělů se probírají osudy i Amy Winehousové.

MTV bude letos vysílat politické reklamy, které budou propagovat jednotlivé kandidáty na prezidenta USA. Stává se tak poprvé v sedmadvacetileté historii této lifestylové stanice.

Samir Shah z vedení BBC předstoupil britskou Královskou televizní společnost a prohlásil, že výrobní společnosti obsazují příliš mnoho černošských a asijských herců. Producenti se tak snaží kompenzovat diskriminaci těchto etnik ve vrcholových managementech jednotlivých organizací.

● Na závěr dnešního zápisníku tu mám jeden bonbónek pro všechny fanoušky konspiračních teorií a seriálu Akta X. To by člověk nevěřil, kdo všechno v tom jede: rodina Bushových, Hillary Clintonová, Larry King, Beatles….

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .