TV Diář: Nic než zmar a nuda na Primě (VIDEO UVNITŘ)

radiotv-archiv10TV Prima včera spustila svůj největší podzimní tahák, kterému kouká sláma z amatérismu a omezeného rozpočtu z bot. RRTV se od příštího roku navýší rozpočet o 2,5 miliónu korun. ČT odvysílala z olympiády 742 hodin a v Indii zakázali reklamu s čokoládovým mužem.

Prima vykouzlila nudný zmetek
● Včera večer uvedla TV Prima s velkou slávou novou reality show Nic než pravda. Musím říct, že jde o velmi nudnou podívanou, které chybí jakékoliv napětí. Zastarale působící grafiku (Chcete být milionářem vypadalo „nadupaněji“) doplňovala laciná dekorace („Záchranná brzda“ v podobě plastové svítilny z teleshoppingu). Necharismatický moderátor Petr Šiška nejen svým monotónním hlasem dokonale ničil jakýkoliv náznak gradace a šokující odpovědi. Jeho otázky mimo soutěž daly předem tušit vývoj dalších „překvapení“. Vrcholem bylo, když se po soutěžní otázce, zda byla soutěžící někdy sexuálně zneužita (Odpověď „ano“ byla pravdivá.) pro jistotu zeptal, jestli ono sexuální zneužití bylo pro ni nepříjemné.
Bude zajímavé sledovat, jakou pozici si na našich obrazovkách tento rozplizlý patvar skandální reality show najde.

Peníze navíc pro RRTV
● Rozpočet Rady pro rozhlasové a televizní vysílání byl pro příští rok navýšen o 4,2 %. V reálných číslech jde o nárůst ze zhruba 61 na 63,5 miliónů korun. Zvýšení částky je zdůvodněno nárůstem počtu zaměstnanců o pět. Je také dobré vědět, že o účetnictví RRTV nedávno prohlásil prezident NKÚ František Dohnal, že „Bylo v podstatě v troskách.“

742 hodin sportu
Česká televize celkově odvysílala 742 hodin z letošní olympiády v Číně. „Dvojka“ a „čtyřka“ si tuto cifru rozdělily víceméně spravedlivě. Prvně jmenovaná stanice má na svém kontě 372,5 hodin a digitální sportovní kanál 369,5 hodin. Sérii přenosů ukončilo slavnostní zakončení Her, jež u obrazovek ČT2 vidělo 696 tisíc diváků.

Čokoládové Axe Indům nevoní
„Neslušná, vulgární a ohavná,“ tak se jeví indickému Ministerstvu informací a vysílání reklama na sprej Axe, v níž chodí čokoládový mladík ulicemi a pohledné dívky si z něj ukusují. Výše zmiňované ministerstvo požaduje okamžité stažení této „pobuřující“ reklamy z vysílání.

Reklama na Axe

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .