Rádio Sázava – další hezký začátek

sazava_novelogoStaronové středočeské Rádio Sázava je v éteru již několik dní. Zatím jde pouze o testovací vysílání, ale právě to bývá na nových rádiích většinou nejzajímavější. Hudební dramaturgie je v mnoha případech o něco volnější a posluchač si tak může užít zajímavě strukturovaný hudební program navíc bez reklam.

Pozor, nechci aby to vyznělo, že odsuzuji rádia vysílající reklamu. Ta do vysílání neodmyslitelně patří protože je mnohdy jediným relevantním zdrojem příjmů každé terestrické stanice. Jenže k tomu, abyste mohli získat reklamní klienty potřebujete komerčně atraktivní program, který vám získá posluchače do průzkumu poslechovosti. A to už je situace, kdy si nemůžete vybírat jen hudbu, která se vám líbí, ale zároveň musíte nastavit hudební formát podle preferencí posluchačské většiny nebo cílové skupiny, která vás uživí.

Rádio Sázava je v této fázi produktem, který hraje pro radost. Plnohodnotné vysílání se rozjede až za několik týdnů. I díky tomu si teď můžete na frekvenci 89.3 MHz poslechnout ochutnávku, která zní velice zajímavě a je žánrově různorodá.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .