Nová podoba Živé panoramy na ČT 2 je rušivá

ct2_kostkyČeská televize od nového roku zařazuje do vysílání Živé panoramy i živé pořady z Českého rozhlasu 3 Vltava. Přinášíme vám názor jedné z pravidelných divaček tohoto vysílání, které se nové pojetí zdá příliš rušivé.

Vážená redakce,

mám připomínku k rannímu vysílání Panoramy, kde nově slyšíme vysílání rozhlasové stanice ČRo 3 Vltava. Nemám nic proti rádiu, ale nyní vám sděluji, že naprosto ruší snímky z web kamer, kdy ještě před týdnem bylo slyšet jen velmi příjenou muziku. Toto není ani na rakouské televizi ATV, ani na Slovenské televizi. Škoda, toto se mi opravdu nelíbí a zvláště, když je tam i mluvené slovo, působí to dost rušivě. Snad kdyby rádio v tuto dobu dávalo nějakou hezkou uklidňující hudbu, bylo by to fajn. Jenže dnes ráno jsme se s maželem shodli, že to opravdu takto není ono.

Zdraví manželé Šibalovi z Brna

Poznámka: O zařazení vysílání ČRo 3 Vltava do Živé panoramy informujeme v samostatné zprávě.

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. Ivo Rottenberg

  I Vy Šibalovi, máte pravdu. To se někdo v ČT bál, že bude označen za zbytečného, tak „vymyslel“, asi na svou hlavu, novou formu pořadu. Mohu poradit? Vypněte si zvuk a je po fťákách.

  1. juko

   Jen by mě zajímalo, čí nápad to byl, pustit tam ČRo 3 Vltavu. Pokud bylo záměrem tam za každou cenu pustit Český rozhlas, mnohem vhodnější by byla stanice D-Dur.

  2. Jose

   Hehehehe…. Třeba chce někdo takto dělat Vltavě propagaci… Na druhou stranu můžeme být rádi, že je nenapadlo k tomu pustit Radiožurnál…

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .