Nevalentýnem proti konzumní tradici

rock_nevalentynAUDIO UVNITŘ – Valentýn, svátek všech zamilovaných, červená srdíčka, napěchované obchody vším, co připomíná srdce a mnoho jiné komerce na náš číhalo prakticky odevšud. Importovanému svátku jsme se nevyhnuli ani v českém éteru.

14. února zaplavil česká rádia Valentýn z dovozu. Posluchači to tak zajisté chtějí, jinak by se tomuto svátku rádia nevěnovala (aspoň v to doufám a nevyvádějte mne prosím z omylu). Nutno přiznat, že některé z akcí byly povedené… ovšem minimálně potěší, když se některé rádio tomuto svátku nevěnuje. Rock Radia se vlastně nevydala ani jednou cestou.

PSALI JSME: Slušný Rockový anonce“ zdarma on-line

Proti konzumní tradici se Rock Radia postavila skutečně nevalentýnsky a originálně. Stranou nezůstala například rubrika Voráčkův svět, záznam najdete na webu www.rockovyradio.cz. Patrně víte, že Marotha je průvodcem ranního bloku Rock Rádií od listopadu loňského roku. Novinkou ranního vysílání jsou i živé rockové songy přímo od interpreta formace Love Gangsters. Pěveckou vzpruhu nevynechal ani v pondělí 14. února: „Před chvilkou mi volal můj kamarád Valentýn, že ho cestou do práce pokousal dalmatin. Utíká do nemocnice, nestačí mu dech. Svátek zamilovanejch se ruší, to je teda pech.“ :)

POSLECHNĚTE SI: MAROTHOVA NEVALENTÝNSKÁ PÍSEŇ

Rock Radia našla skutečný talent, Marotha vtisknul této regionální síti rádií neotřelou tvář (či spíše hlas). Pravidelně můžeme slýchat zpívané zvukové anonce, objevili jsme Marka Jandu, „hvězdu se zářnou budoucností“ a byli svědky netradičních billboardů. Podle posledního průzkumu poslechovosti si posluchači si upevnila Rock Radia své postavení a posílila, posluchači tak tyto prvky a „slušnej rock“ oceňují.

DOPORUČUJEME: Rock Radio naděluje nová webrádia

Je sice logické, že rocková stanice se svatému Valentýnu věnovat nebude, na druhou stranu kvituji s povděkem, že se Rock Radia pustila do „Nevalentýna“ a celý přeslazený den pojala s notnou dávkou humoru. Tak mnoho nápadů a svěží mysl i nadále, dámy a pánové z Rock Rádií.

rock_nevalentyn_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: