Monoskop na televizi Relax

relax-tv-167Nová televize Relax uvedla kromě několika nových pořadů a magazínů i další prvek – noční monoskop. Ve vysílání se objevuje jen necelých devadesát minut denně po čtvrté hodině ráno. A právě proto je i smysl tohoto prvku nepochopitelný. K čemu je v dnešní době vysílací přestávka, když celé vysílání je odbavováno automaticky a zejména v nočních hodinách nevyžaduje zásah člověka?

Mimochodem, většina nových televizí zařadila do svého vysílání i noční přestávku. Nova Cinema v noci vysílá graficky velmi vkusnou časomíru. Ta je i doménou vysílací přestávky nováckého Fandy a objevovala se v noci i na Smíchově. Ale právě na Smíchově ukázali i jiný přístup – Smíchov proměnil v noční hudební televizi s velice zajímavým vkusem.

Tak trochu nechápu, proč se podobnou cestou nevydají i některé další kanály. Když už nemám k dispozici atraktivní obsah, můžu nabídnout něco levné, ale zajímavé – například zmíněné hudební speciály. Bude to působit určitě atraktivněji než monoskop v podobě loga nebo časomíry.

Jen prosím, neberte si příklad z televize ACTIVE. Noční cenzurované porno – to je opačný extrém.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Adam Wolf

    Na CBS reality je taky „monoskop“ asi 5min (od 05:55 do 06:00) ;-)
    Samozřejmě podstata takového „monoskopu“ mi taktéž uniká…..
    Odbavování (především v noci) je samozřejmě dnes řešeno plně automaitckým způsobem ze serveru, nicméně – už se několikrát stalo, že se server „zasekl“ (příklad OčkoTV, asi 30min „tma“ s logem vlevo nahoře). Takže lepší monotonní monoskop z pruhů (nebo klasika).

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: