Spolu z domu – nový pořad TV Nova

Televize Nova nasazuje nový pořad  Spolu z domu, který reaguje na aktuální komplikovanou dobu. Televizním studiem budou obývací pokoje moderátorského tria: Adély Gondíkové, Ondřeje Sokola a Jakuba Koháka, jejich úkolem bude diváky hlavně pobavit a rozesmát. 

spolu z domu2
Zdroj: TV Nova

,,Vítejte u mě doma, nevěřil bych, že tohle někdy řeknu!“ To jsou první slova Ondřeje Sokola, jednoho z moderátorů. Show bude mít premiéru v pátek 3. dubna ve 21:25. Nova tak reaguje na aktuální nepříjemnou situaci způsobenou koronavirem a vedle zpravodajských pořadů nasazuje i nový zábavný formát. Vysílat se bude netradiční formou, aby nebyli moderátoři vystaveni zbytečně nebezpečí nákazy ze svých obývacích pokojů.

„Pracovat z domova je v tomto směru unikátní. Jsem ráda, že mohu přispět k odreagování lidí, kteří jsou celé dny doma a sledují ty smutné zprávy. A také že můžeme potěšit ty, co jsou vytížení prací a potřebují si večer odpočinout,“ uvedla Adéla Gondíková.

„Doba je zvláštní, komplikovaná, smutná. O to víc si přejeme nelehkou situaci divákům zpříjemnit. Budeme kouzlit v malém prostoru s omezenými technickými možnostmi. Nebudeme dokonalí, ale o to v tuhle chvíli nejde. Budeme spolu,“ říká Simona Matásková, kreativní producentka nového pořadu Spolu z domu.

 

I moderátor Jakub Kohák dodává: „Čelíme situaci, kterou nikdo nezná, na kterou nikdo nebyl připraven. Přinesla nám, televizním pracovníkům, tuto zbrusu novu nečekanou možnost, a tak jako správný průkopník neváhám a vhozenou rukavici u mě doma přijímám.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .