Show Jana Krause – hosté 4. 10. 2023

Herec Jakub Prachař, modelka a zpěvačka Andrea Kalousová a syn nigerijského krále Obonete S. Ubam se představí v premiérovém díluShow Jana Krause ve středu 4. října ve 21.35 na Primě.

Zdroj: TV Prima

Jakub Prachař – oblíbený herec a muzikant. Hraje ve filmech i seriálech, k tomu moderuje, stará se o pětiletou dceru, bubnuje, boxuje, fotí ryby, hraje kulečník a učí se na baskytaru. „Mám za sebou období, kdy mě nic nebavilo. Nevím, jestli to bylo koronou nebo čím, ale rok a půl jsem nic nedělal, souviselo to s mým celkovým rozpoložením. Přišlo mi fajn trochu se flákat, ale je fakt, že pak už mi to lezlo na mozek,“ říká čerstvě čtyřicetiletý herec a muzikant, kterého známe i jako porotce soutěže Česko Slovensko má talent a moderátora. „Je to jediná věc, ze které mám strach a respekt. Před akcí vždycky dva dny nespím,“ přiznává.

Andrea Kalousová – modelka a zpěvačka. Na kontě má titul česká Miss World 2015, několik úspěšných singlů i roli v připravovaném muzikálu Sladké mámení a veřejnost ji zná i jako bývalou přítelkyni Kamila Bartoška alias Kazmy. „To, že mi Kamil přišel do života, beru jako obrovské plus. Je skvělý člověk, a i když jsme dnes již expartneři, máme spolu stále krásný vztah a já si ho vážím. Takže to, že mě někdo vnímá jako jeho expřítelkyni, mi nevadí,“ říká.

Obonete S. Ubam – český syn nigerijského krále, podnikatel a právník. Narodil se české matce a nigerijskému otci. Když tatínek, policejní generál a africký král, zemřel, musel se postarat o ostatní a ohlídat rodinný majetek. „Otec měl čtyři manželky, se dvěma z nich žil polygamně, kdekdo si činil všelijaké nároky. Zůstali po něm i sourozenci, k tomu různí kamarádíčci. Bublalo to tam a vřelo,“ vzpomíná sedmačtyřicetiletý Obonete, který dnes žije a podniká ve španělské Malaze.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .