T-Mobile televize

tmobile

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Adresa: Tomíčkova 2144/1, 149 00 Praha 4
Provozovatel: Tomíčkova 2144/1, 149 00 Praha 4

URL: http://www.t-mobile-tv.cz/
E-mail: http://www.t-mobile-tv.cz/
Facebook: Oficiální profil T-Mobile

ZÁKLADNÍ INFO

Satelitní služba T-mobile televize využívá pro šíření programů družice Astra 3A a Astra 3B na pozici 23,5° východně.

POKRYTÍ SLUŽBY

astra_3a

Astra 3A (23,5° E)

astra_3bAstra 3B (23,5° E)

TOP 5 – Články

T-mobile televize zatím diváky netáhne, operátor hodlá dotovat LCD televize
Satelitní televize od společnosti T-mobile zatím není na českém trhu natoliḱ úspěšná, jak by si její provozovatel představoval. I když se jedná pouze o virtuálního operátora a společnost nabízí satelitní komplety v akci, její služby si zatím objednalo pouze několik tisíc zákazníků. T-mobile proto připravuje novou reklamní kampaň i další akce.

Nová satelitní televize od T-Mobile pomůže i Skylinku
Mobilní operátor T-Mobile začne zanedlouho nabízet satelitní televizi pro české diváky. Neoficiální zákulisní informace potvrdili zástupci operátora na včerejší tiskové konferenci. Český satelitní trh tak bude mít k dispozici až pět různých platforem, část programů bude T-Mobile sdílet s konkurenčním operátorem Skylink.

Na český satelitní trh vstoupí pátý operátor Magio Sat. Uspěje?
Čtveřici tuzemských provozovatelů satelitních platforem by v dohledné době měl doplnit pátý hráč. Do hry vstupuje mobilní operátor T-Mobile, který sbírá od ledna zkušenosti ze středoevropského regionu na Slovensku. Od našich východních sousedů by se do Česka měla rozšířit služba Magio Sat, kterou tam provozuje dceřinná firma nadnárodního koncernu Slovak Telekom/T-Com. O tomto záměru se spekuluje již několik měsíců, více informací přinesl v minulých dnech ekonomický deník E15.

Slovenská Magio sat navýší počet HD kanálů, i tak ještě zaostává
Čtyři měsíce ostrého provozu má za sebou nejmladší slovenská satelitní platforma Magio Sat. Těžko zatím hodnotit, zda splňuje očekávání, která do něj jeho provozovatel Slovak Telekom pod svou dceřinnou firmou T-Com vložil. Co do počtu obyvatel poloviční sousední trh vstřebal pátého hráče na satelitním trhu, rozhodne se T-Mobile v Česku vstoupit do hry s podobným projektem?

Platforma Magio Sat před startem – velké ambice, chybí exkluzivita
Necelých deset dní zbývá do startu páté slovenské satelitní platformy Magio Sat. Projekt slovenské značky T-Com a maďarské T-Home dostane od 15. ledna konkrétní podobu. Magio Sat má velké ambice – vedle slovenského trhu může významně ovlivnit i českou podobu placené televize. Naplnění stanovených cílů však bude hodně těžké.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .