Do zimního hávu se převlékla i TV Barrandov

barrandov_zimaUKÁZKA UVNITŘ – Minulý týden jsme vám představili grafiku českých televizí, nesmíme však opomenout TV Barrandov.

Zimní a sváteční grafika TV Barrandov plynule navazuje na koncept s interním názvem ”Magenta”. Bližší podrobnosti pro server RadioTV uvedl Ondřej Semotán, šéfredaktor oddělení grafiky: „Koncept s interním názvem ”Magenta” televizi od září prezentuje jako moderní a dynamickou stanici s velkým důrazem na původní domácí tvorbu. V jednotlivých identech stanice je možno objevit různá známá i méně známá místa Česka, organicky propojená dynamikou korporátní barvy stanice, podle které dostal koncept svůj název.“

PODÍVEJTE SE NA NOVOU GRAFIKU TV BARRANDOV.

Grafika je věnována především sněhu a zimním aktivitám. Doplněna je navíc i sváteční nadstavbou, má připomínat tradiční sváteční motivy. Kompletní grafickou výbavu vytvořila televize Barrandov ve svých kapacitách, na svědomí jej má tým grafického oddělení v čele s Ondřejem Semotánem. Stojí za ní i další lidé: František Kučkovský, Jiří Charvát, Adriana Zajícová, Nikola Semotánová, Sylva Francová, Milan Knotner a Michal Levíček.  Autorkou motivů je známá výtvarnice a fotografka Sylva Francová.  Hudební doprovod měli na starosti dva pánové –  Jan P. Muchow a Filip Mníšek. Prvně jmenovaný je jedním ze skladatelů první české SuperStar Anety Langerové.

Přečtěte si více o vánočním a silvestrovském programu českých stanic:
Letošní televizní Vánoce: Vyberou si příznivci klasiky i odvážné alternativy
Vánoční nadílku na Óčku obstarají koncerty a speciály
Nový rok v televizi: Souboj tuzemských filmových hitů a Simpsonovic maratón

Od Nového roku obohatí programovou nabídku televize Barrandov hned několik novinkových titulů. V programu se objeví nový úspěšný slovenský seriál Nikdy neříkej nikdy s Aňou Geislerovou(na slovenské stanici JOJ vysíláno pod názvem Keby bolo keby), pokračovat bude cyklu České milování, TV Barrandov uvede i nový bulvární magazín Prominenti s Jitkou Asterovou. Dočkáme se též amerických seriálů Ostrov smrti nebo Merlose Place (premiéra nových osudů z roku 2009). Brzy stanice oslaví první výročí, v jeho předvečer (9.1.2010) uvede střihový pořad 365 dnů nás baví bavit, jako bonbónek je připraven i film na přání.

A pro milovníky modrých animovaných skřítků máme dobrou zprávu, na únor 2010 TV Barrandov chystá comeback Šmoulů.

Seriály: Šmoulové začínali ve vedlejší roli v komiksu
Dětská slza sentimentu

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .