Vánoční nadílku na Óčku obstarají koncerty a speciály

ocko_vanoceInformace o vánoční nabídce plnoformátových stanic jsme vám již přinesli. Přichází čas na hudební stanici Óčko.

Óčko logicky nabídne divákům hlavně hudbu, konkrétně se můžeme těšit na sérii koncertů a speciálů.

Vždy v osm hodin večer se na Óčku začne jeden ze sedmi vánočních koncertů. V sobotu 19.12 odstartuje sérii koncertů Výtah z Óčka 2009 (záznam koncertu finalistů ankety Výtah a Vypsané fiXy z pražského Futura). Na Štědrý den můžete doma přivítat Madonnu (Drowned World Tour), o den později přijde Green Day (Bullet in a Bible) a v poslední svátek vánoční zazpívá Lucie Bílá (Koncert).

Ale i v dalším týdnu odvysílá Óčko neméně zajímavé koncerty. Pondělní osmá (28.12.) uvede Robbieho Williamse (Show), úterý kapelu Škwor (Live), středa patří skupině Queen (Queen an Fire). Na Nový rok zakončí celou ságu Divokej Bill (Rock for People).

Hudební nabídka tímto rozhodně nekončí. Hudební speciály vytvoří proudy hitů věnované jednomu interpretovi (Mika, Enya a Meky Žbirka). Do programu jsou zařazeny i hodinové Filmové hity, speciál DJ divák, k němuž sestaví playlist členové skupiny Kabát.

Štědrý den připravuje speciál pořadu DJ divák (aneb DJ Ježíšek), štědrovečerní Bravo TV s Pavlem Cejnarem přivítá ve studiu Anetu Langerovou a v 17:00 spustí Óčko mix vánočních klipů. Hodinu před půlnocí začne již zmíněný speciál Enya.

Silvestr je věnován nejlepším hitům uplynulého roku. Ve tři odpoledne zahájí vzpomínkový den T-Music Chart s tím nejlepším za uplynulý rok. V pět hodin začná již tradiční sedmihodinový proud klipů TOP 100. Od půlnoci na něj navazuje šestihodinová Party Ride.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .