Rádio BLANÍK oslavilo 19. narozeniny na Konopišti s novým logem

Sobota 2. června 2018 je den, kdy celý tým Rádia BLANÍK oslavil společně s mnoha tisíci posluchači devatenácté narozeniny. Slavit se bude samozřejmě v přírodním divadle na Konopišti, které je už dlouho beznadějně vyprodané.

Nová úprava loga Rádia BLANÍK v podání agentury Cream Prague

Nová úprava loga Rádia BLANÍK v podání agentury Cream Prague

Kromě řady mimořádných vystoupení tu BLANÍK chystá představení nového loga. Motiv „sluníčka“ zůstává, logo jen dostane novou, modernější podobu.

Není pochyb o tom, že právě úsměv blanického sluníčka je tím největším symbolem naší značky. A nyní má novou podobu. Proměna to samozřejmě není nijak citelná, k tomu ostatně nebyl ani důvod. Jednou z inspirací nám byly i kresby našich nejmenších posluchačů. Za těch devatenáct let jsme viděli tisíce dětských výtvarných prací na téma blanického sluníčka,“ říká ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Jednoduchost, čistota a jistá pravidelnost byla jedním z vodítek při přípravě nového návrhu loga Rádia BLANÍK, který realizovala agentura Cream Prague.

Okamžitě po koncertu na Konopišti začneme nové blanické sluníčko představovat posluchačům. Naše logo bude nejen symbolem letošního českého léta, ale svoji zásadní roli bude mít i celý další rok při oslavách dvacetiletého jubilea Rádia BLANÍK,“ dodává Rumpík.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Adam Wolf

    Tak opět a zase – čím modernější tím větší hnus ;-)
    Opravdu bylo nutné logo měnit?? Asi ano – nějaký kamarád z Cream Prague je na mizině a potřeboval „rychle“ nějakou -záložku- ;-) Jak jinak si vysvětlit, že změna loga (když už teda jako musí být) nebude při jubileu, ale těsně před ;-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .