Sport 2

Sport 2 je středoevropská sportovní stanice, kterou provozuje skupina Chello Central Europe. Vysílá řadu evropských i zámořských soutěží. Nejzajímavějším produktem jsou přímé přenosy z domácích zápasů českých a slovenských týmů v ruské hokejové lize KHL. Sport TV je exkluzivním producentem přenosů klubu HC Lev Praha a HC Slovan Bratislava. Kanál Sport 2 vysílá i v HD verzi. Programy skupiny Sport TV jsou součástí nabídek většiny kabelových operátorů a satelitních platforem.

sport2

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Sportovní
Jazyk: Česky, slovensky

Adresa: Pobřežní 620/3, Praha 8 – Karlín

URL: http://www.sport2.cz/
E-mail: infocz@chellocentraleurope.com
Archiv vysílání:
Facebook: nemá oficiální profil

Provozovatel: Chello Central Europe
Platnost licence od: 03. 10. 2008
Platnost licence do: 02. 10. 2020
Licence:http://www.rrtv.cz/cz/files/lic/1175320.pdf

TOP 5 – Články

Sport 1 se výrazněji orientuje na slovenský hokej
Nejen slovenská hokejová extraliga má místo na sportovním kanále Sport1. Společnost Chellomedia o víkendu zařazuje do programu i přenosy z turnaje o Německý pohár, kde startuje slovenská reprezentace. Zápasy poskytne i Slovenské televizi, která je ale bude vysílat pouze s časovým posunem.

Německá Sport 1 vysílá přes Astru v HD
Sportovní fanoušci dostanou další stanici v HD kvalitě, informoval o tom server Parabola.cz. Kanál Sport 1 HD (dříve vysílal tento kanál pod názvem DSF) je šířen přes satelitní platformu Astra na 19,2° E (frekvence 10,832 GHz, polarizace H, SR 22000, Nagravision 3).

Ledy prolomeny. Gambrinus liga se objeví na ČT i na Nově
Český hokej i fotbal zažívají nebývalý zájem ze strany televizních společností. Až doposud bylo nemyslitelné, aby se přímé přenosy z hokejové nebo fotbalové ligy objevovaly ve více televizích. V případě hokeje se v předchozí sezoně podařilo přenosy nečekaně umístit vedle České televize i na Novu sport. Podobný manévr nyní dosáhla Nova i s fotbalovou Gambrinus ligou. Šéf sportu ČT s tím nesouhlasí.

Sport 1, Sport 2 a Sport M v 16:9
Programy Sport 1, Sport 2 a Sport M se divákům představily v obrazovém formátu 16:9, informoval o tom server Parabola.cz. Všechny zmíněné kanály poskytují formát vhodný pro modernější zobrazovací přístroje u nového obsahu vyrobeného od 17. března. Ostatní magazíny, pořady či záznamy budou nadále šířeny v původním formátu.

Gambrinus ligu nabídne i Sport 2
“Diváci se mohou těšit na atraktivní záběry z kamerové lanovky, kterou se chystá Sport 2 využívat při ligových přenosech jako vůbec první česká televize.” Přímé přenosy nabídne Sport 2 vždy v neděli v 16:45, jako první uvidíme 18. července utkání mezi Viktorií Plzeň a Sigmou Olomouc. Hlavním komentárorem má být podle webu Parabola.cz Milan Štěrba, který se komentování fotbalu věnuje dlouhodobě. Televizní program je aktuálně dostupný pro zákazníky UPC v rámci digitální kabelové televize či prostřednictvím operátora CS Link.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-S] Astra 23,5° E – SR 27500, FEC 3/4
    11 797 MHz – placený program, polarizace horizontální,
    SD – MPEG4 – jen pro HD satelitní přijímače,
    Jen pro karty IRDETO a IRDETO ICE

Náhled grafiky

Neuvedeno

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .