MTV Live HD

MTV Live HD je mezinárodní hudební kanál skupiny Viacom/MTV Networks, který je dostupný i v nabídkách českých kabelových operátorů. Specializuje se na hudební pořady a koncerty ve vysokém rozlišení obrazu. MTV Live HD nepatří pod kanál MTV Česká republika. Funguje na něm zcela nezávisle a je součástí mezinárodních operací koncenu MTV.

mtvlivehd

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Hudební
Jazyk: Anglicky

Adresa: Domaniewska 49, Varšava

URL: www.mtvlivehd.com
E-mail: contact@mtvlivehd.com
Archiv vysílání:
Facebook: Oficiální profil MTV Live HD

Provozovatel: MTV Networks, s.r.o.
Vysílá od: 15. 09. 2008

TOP 5 – Články

Podívejte se na největší změny vizuálu MTV v historii
Ve Spojených státech amerických už diváci delší dobu sledují kanál MTV ve zcela nové podobě. Největší změnou ve své historii prošlo jednak logo stanice (přišlo o dodatek “Music Television“), ale rovněž větší změnou grafiky. Logo MTV je nyní průhledné a mnohem větší, změn doznaly informační lišty. Informace o právě běžícím programu jsou barevné, průhledný je ovšem nově box s názvem skladby. Důvodem změn je fakt, že MTV není delší dobu jen hudebním kanálem, muzika je prakticky minoritní části vysílání ve většíně světových mutací.

MTV rozšiřuje portfolio hudebních pořadů
Hudební a lifestylová stanice MTV zavedla minulý týden dva nové hudební bloky. Každý čtvrtek ve 22:50 startuje hodina s názvem “Home Sweet Home“, hudební blok se věnuje domácí tvorba českých a slovenských interpretů, ve vysílání zahrají mimo jiné interpreti Aneta Langerová, Ewa Farna, Monika Bagárová, Tereza Kerndlová, Xindl X nebo Ben Cristovao, oblíbení rapeři Rytmus či PSH nebo zahrají kapely Charlie Straight, Kryštof či Nightwork.

Končí poslední volné vysílání hudební MTV na satelitu
Hudební stanici MTV už na satelitu nehledejte. Dnešním dnem skončilo poslední volné vysílání na nejsledovanější evropské satelitní pozici, za které jste nemuseli platit. Německá MTV, která jako jediná pod touto značkou ještě vysílala pro všechny diváky v celé Evropě bez nutnosti přístupové karty, se rozhodla přejít do režimu placené televize.

Skylink spustil nové programy, upravil ceník a mění karty
Velké změny a novinky zažívají v posledních dnech zákazníci platformy. Musí sice přelaďovat stávající programy na nové pozice, zároveň se ovšem dočkají spuštění nových stanic, hned šest jich bude ve vysokém rozlišení (HD). Přinášíme vám sumární informace o všech změnách a novinkách, které s 1. květnem vstoupily v platnost.

Česká MTV se etabluje, nemá ale vyhráno
Televize Nova dosáhla svého primárního cíle. Podařilo se jí „protlačit“ českou verzi MTV do všech relevantních nabídek kabelových a satelitních společností byť s několikaměsíčním zpožděním. Lokální verze ale nemá vyhráno, protože bude i nadále vyžadovat rozsáhlé investice do programu pokud chce zaujmout diváky a vybudovat si stabilní místo na trhu. Jen sama značka MTV totiž nepřinese televizi zisk.

VYSÍLAČE (HD)

  1. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 207 MHz – placený program, polarizace vertikální,
    jen pro karty Irdeto a Irdeto ICE

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .