ČT2

ct-2-banner-675

ČT 2 je druhý program vysílatele veřejné služby, kterým je Česká televize. Jde o plnoformátový program se zaměřením na menšinové publikum. Kanál ČT 2 nabízí pestrou paletu pořadů vlastní tvorby a doplňuje svůj program i původními seriály, soutěžemi a dalšími formáty, včetně pořadů pro děti. Druhý program má povoleno i vysílání reklamy.

ZÁKLADNÍ INFO

Typ programu: Základní, plnoformátový

Adresa: Na hřebenech II 1130/6, Praha 4

URL: http://www.ct2.cz/
E-mail: info@ceskatelevize.cz
Archiv vysílání http://www.ivysilani.cz/
Facebook: Oficiální profil ČT2

Provozovatel: Vysílatel ze zákona (bez licence)
Platnost od: 00. 00. 0000
Licence do: 00. 00. 0000

Reklamní zastoupení: Media Master

TOP 5 – Články

Česká televize představila projekt Krizová mapa Česka
Obrovské zapojení diváků do krizového zpravodajství ČT24 při povodních v roce 2010 dalo impuls ke vzniku projektu Krizová mapa Česka. Systém poskytuje efektivní nástroj televiznímu zpravodajství, pomoci může i záchranářům a humanitárním organizacím.

Před 25 lety nahradí Milénium, Kavčí hnízdo na Dvojce s Večerníčkem, vrací se Červený trpaslík
Diváci České televize pocítí od ledna poměrně výrazně první změny, s nimiž přichází nový managment České televize. Ranní proud na ČT1 bude opět po čase zpravodajský, souběžně poběží Studio 6 jak na ČT1, tak na ČT24. Dosavadní Dobré ráno se transformuje na odpolední vysílání. Největší změnou ale bude inovované dětské pásmo Kavčí hnízdo s Večerníčkem na Dvojce. Od ledna se vrací Červený trpaslík, přichystáno je velké množství premiér české i britské tvorby.

Petr Mrzena střídá na postu šéfredaktora zpravodajství ČT Karla Nováka
Česká televize před chvílí oznámila, že Karel Novák opouští pozici šéfredaktora zpravodajství České televize. Na jeho místo nastupuje Petr Mrzena, kterého znají jak diváci České televize, tak zejména ze zpravodajství TV Nova či ze zaniklé televize Z1. Zdeněk Šámal, výkonný ředitel ČT24, ovšem pověřil Karla Nováka působením na postu šéfeditora ČT24.

RRTV: ČT1 a ČT24 už nesmí vysílat reklamu
Česká televize nesmí od 14. října vysílat na kanálech ČT1 a ČT24 reklamu, 14. října začala platit nový zákon o České televizi. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání upozornila na fakt, že Česká televize neoprávněně vysílá reklamu na ČT1 a ČT24, informaci potvrdila předsedkyně RRTV Kateřina Kalistová serveru MediaGuru.cz. „Účinnost zákona nastala 14. října tím, že vyšla ve Sbírce listin. Českou televizi jsme proto upozornili na to, že zákon porušuje,” sdělila Kateřina Kalistová.

Otázky Václava Moravce poodhalily novou podobu
Česká televize dokončuje práce na nové podobě nejsledovanější politické debaty v České republice. Otázky Václava Moravce budou vysílány z inovovaného studia. Kromě úprav klíčovací plochy, nové dekorace a rozmístění židlí se diváci mají těšit na zbrusu novou znělku, ta se natáčela koncem srpna na točitém schodišti v Nile House v Karlíně. Podívejte se na náhledy novinek, které Česká televize chystá.

VYSÍLAČE

  1. [DVB-T] Multiplex 1Síť 1 Multiplex ČT
  2. [DVB-S] Astra 23,5°E – SR 27500, FEC 3/4
    12 525 MHz – volný program, polarizace vertikální

Náhled grafiky

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .