Zločiny Velké Prahy se staly nejsledovanější seriálovou premiérou ČT za patnáct let

Nedělní premiéru nového seriálu České televize Zločiny Velké Prahy si na programu ČT1 nenechalo ujít 2,026 milionu diváků starších patnácti let s podílem na publiku 43 %. Úvodní epizoda série se tak stala nejsledovanějším prvním dílem premiérového seriálu od roku 2006.

Historický krimi seriál z dvacátých let 20. století, stylově navazující na Hříšní lidé města Pražského či Četnické humoresky. Režie Jaroslav Brabec

Zdroj: Česká televize. Historický krimi seriál z dvacátých let 20. století, stylově navazující na Hříšní lidé města Pražského či Četnické humoresky. Režie Jaroslav Brabec

První díl historické krimisérie byl nejsledovanějším pořadem včerejšího dne na všech televizích a zároveň druhým nejsledovanějším pořadem letošního ledna. Epizoda Dáma v studni zaujala zejména ženy starší pětačtyřiceti let a muže nad pětašedesát let. Sledovanost rostla také s dosaženým vzděláním.

Úspěch v aktuálním programu Jedničky České televize slaví rovněž premiérový seriál Kukačky. S průměrem 1,7 milionu diváků starších patnácti let a s podílem na publiku 37,21 % se jedná o nejsledovanější páteční seriál ČT posledních pěti let.

První měsíc v roce se vydařil nejen programu ČT1, který s podílem na publiku 24,59 % vykázal v prime time nejvyšší lednovou sledovanost od roku 2004, ale rovněž celé skupině ČT. S podílem 34,30 % dosáhla na nejvyšší lednový výkon v historii měření sledovanosti.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živá v TV + TS0-3 ke dni 1. 2. 2021

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .