Zdeněk Pohlreich v dalším díle Ano, šéfe zavítá do restaurace Pod Lesem

Dnešní večer je ve znamení dalšího premiérového dílu gastronomické show Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich tentokrát zůstává doslova doma. Navštíví restauraci Pod Lesem v Jílovišti nedaleko Prahy, kde také bydlí.

Zdeněk Pohlreich v restauraci Pod Lesem v Jilovišti. Foto: FTV Prima

Zdeněk Pohlreich v restauraci Pod Lesem v Jilovišti. Foto: FTV Prima

V dalším díle Ano, šéfe! budou diváci svědky souboje dvou kuchařských eg. V kuchyni restaurace Pod Lesem totiž vládne zkušený a respektovaný šéfkuchař Libor Krušinský, který pro milovníky vysoké gastronomie rozhodně není neznámý. Má za sebou nejen zahraniční zkušenosti, ale šéfoval kuchyním například v Chateau Mcely nebo ve francouzské restauraci Obecního domu v Praze.

V kuchyni mu je k ruce pomocník, který pozorným televizním divákům přijde jistě povědomý. Jedná se totiž o herce Eduarda Jenického, kterého diváci znají z celé řady televizních seriálů, mimo jiné i z primáckých Rodinných pout. Eda se zde představí jako muž mnoha řemesel.

V této restauraci není problém s kvalitou jídla, ale spíše s její atmosférou. Je potřeba, nalákat nové hosty tak, aby to Pod Lesem skutečně ožilo. Jídlu se totiž nedá nic vytknout.

Premiérový díl Ano, šéfe uvede TV Prima od 21:35 hod.

Pohled do kuchyně. Foto: FTV Prima

Pohled do kuchyně. Foto: FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .