První informace o letním schématu Novy – Wipeout nasadí ve středu

nova_letoLETNÍ PROGRAMOVÉ SCHÉMA UVNITŘ – Televize Nova částečně odkryla čas některých stěžejních letních projektů. Ačkoli většina času v hlavním vysílacím čase bude patřit filmům, nejsledovanější tuzemská televize uvede premiéru amerických seriálů a konečně odvysílá adrenalinovou soutěž Wipeout. Překvapivě ale v jiný den než sesterská stanice Markíza.

Jak bude vypadat léto na programech společnosti CME? Televize Nova odvysílá mimo jiné reprízy svých projektů (Soukromé pasti, Pojišťovna štěstí či Hospoda), ale nevynechá ani premiéry amerických seriálů. Nova Cinema zreprízuje Městečko Twin Peaks či premiérově uvede závěrečnou sérii Plastické chirurgie s.r.o. Česko-slovenská MTV plánuje premiéry Borců z Blue Montain State nebo projektu Těžký časy RJ Bergera.

PODÍVEJTE SE: PROGRAMOVÉ SCHÉMA TV NOVA – LÉTO 2011 (PDF)

PŘEČTĚTE SI PODROBNOSTI: PRESSKIT TV NOVA

Letní stálice Hospoda, dvojitá porce turecké romantiky

Televize Nova charakterizuje jako „Nejlepší léto – znáte z televize„. V programovém schématu se již se železnou pravidelností objevuje sitcom Hospoda. Notoricky známý seriál nasazuje Nova vždy v létě, zbývající díly pak většinou na podzim odsune do jiného slotu. Dvojporci plánuje stanice na čtvrtek ve 20:00. Do programu se vrací také Pojišťovna štěstí, velký seriálový projekt režiséra Jiřího Adamce mohou zájemci zhlédnout vždy v sobotu a neděli v 18:15.

ANALÝZA K TÉMATU: Pět chyb Novy u turecké telenovely Tisíc a jedna noc

Turecký romantický seriál Tisíc a jedna noc pokračuje také v létě, televize Nova pro své diváky nasadí od konce června hned dva díly denně. První díl v tradičním čase 17:30, druhý místo denního seriálu Ulice, jenž si dává v létě pauzu. Filmům vyhradí Nova pondělí, pátek a oba víkendové dny. Zatím blíže nespecifikovaný čas mají reprízy cyklu Soukromé pasti

Premiéry: Lidský terč, Wipeout a Kobra 11

V letním programovém dostanou prostor rovněž premiérové akvizice a jeden soutěžní formát. Od konce června připravuje TV Nova do vysílání americký seriál Lidský terč (v originále Human Targer). „Hlavním protagonistou seriálu je Christopher Chance, kterého bravurně ztvárnil urostlý bývalý voják
Mark Valley, u nás známý ze seriálu Kauzy z Bostonu (Boston Legal). Po dvanáct večerů budeme sledovat, do jakých potíží zavede Christophera jeho nebezpečné povolání – zabývá se totiž ochranou osob, dalo by se říct, že je soukromým detektivem a bodyguardem v jednom
,“ doplňuje informace TV Nova.

wipeout_leto_bannerV létě odvysílá TV Nova konečně show Wipeout. Uspěje i přes neúspěch česko-slovenského týmu? Zdroj: Archiv TV Nova.

Z dalších akvizic zmiňme Kriminálku Miami VIII (čtvrtek 21:30), Kobra 11 (15. řada s novým kolegou Benem Jägerem), Plechová kavalerie (seriál Jaroslava Dietla z roku 1979 vypráví o brigádě kombajnérů). Zbylé večery patří filmům, Nova nasadí díla jako Čtyřicítka na krku, Příšerná tchýně, nebo
Šéfe, jsem v tom!. Na své si přijdou i fanoušci mladého čarodějnického učně Harryho Pottera, s nímž strávíme v srpnu tři páteční večery ve filmech Harry Potter a kámen mudrců, Harry Potter a tajemná komnata, Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Milovníkům nesmrtelného agenta 007 Jamese Bonda v podání Pierce Brosnana budou patřit tři srpnové nedělní večery s filmy Zlaté oko, Zítřek nikdy neumírá, Jeden svět nestačí.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Wipeout nasadí TV Nova už v létě

Nejnákladnějším projektem bude odvysílání adrenalinové show Wipeout. Televize Nova nasadí program na středeční osmou hodinu ve stopáži téměř 90 minut. Ačkoli je známá prohra česko-slovenského týmu, bude zajisté sledovat výkon známých osobností. Sesterská TV Markíza, která se na projektu rovněž podílela, odvysílá premiéru soutěže vždy v neděli od 20:00

Nova Cinema zreprízuje Městečko Twin Peaks

Diváci filmového kanálu Nova Cinema se mohou těšit zejména právě na filmy. „Z filmových tipů se budou moci těšit například na politický thriller Stevena Spielberga Mnichov, válečné drama Tucet špinavců nebo romantický film To, co dýchám,“ zve diváky TV Nova.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Nova Cinema: Poslední Plastická chirurgie s.r.o.

Nova Cinema navíc odvysílá poslední řadu seriálu Plastická chirurgie s.r.o., vždy v pátek před desátou hodinou. Návrat hlásí na letní měsíce kultovní snímek Davida Lynche s názvem Městečko Twin Peaks.

Z ARCHIVU: Nova Cinema odvysílala úvod Twin Peaks jako dva díly seriálu

nova_cinema_banner

MTV chystá premiéry seriálů

Česko-slovenská MTV uvede v létě hned několik premiérových seriálů. Diváci se mohou těšit na druhé řady seriálů Borci z Blue Mountain State a Těžký časy RJ Bergera, v srpnu pak MTV uvede zbrusu nový reality seriál Audrina. Koncem srpna bude již tradiční předávání Video Music Awards.

MAPUJEME LETNÍ PROGRAMOVOU NABÍDKU:
V létě změní Prima Love programové schéma, reaguje na přání divaček

ČT opráší archiv, vrátí „S politiky netančím“, Sklep i Cimrmana

ČT1 v létě s premiérami a novou grafikou

Pořad z Public TV Cyklotoulky pokračuje, Barrandov jej nasadí v létě

schema_leto_2011_novaPředběžné programové schéma TV Nova. Pro zvětšení klikněte myší.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .