Vyřazení Novy sport a náhrada v podobě Slovak Sport má být dočasná, zdůrazňuje UPC

Největší operátor kabelové televize, společnost UPC, v dnešní tiskové zprávě, opětovně ujišťuje své diváky, že vyřazení kanálu Nova sport z nabídky má být dočasné. Rovněž dočasná je náhrada v podobě Slovak Sport TV2.

nova-sport-651-2

UPC tuto zprávu rozeslala médiím před několika minutami. Ve zprávě uvádí, že vysílání Novy sport nebylo v rámci kabelové sítě UPC ukončeno, nýbrž „pozastaveno“, jelikož vypršela původní smlouva. „S ohledem na skutečnost, že k uvedenému datu nebylo dosaženo nové dohody o podmínkách vysílání, bylo vysílání programu prozatím pozastaveno. Vzájemná jednání o prodloužení smluvního vztahu mezi oběma stranami však nadále pokračují,“ uvádí viceprezident UPC za obchod a marketing Jason King.

Rovněž zařazení sportovního kanálu Slovak Sport TV2 s atraktivními přenosy anglické fotbalové Premier league nemá být trvalé. Jde pouze o prozatímní „adekvátní náhradu“, tak jak to pojmenovala v tiskové zprávě sama UPC. „Věříme, že se Nova Sport do nabídky kabelové televize UPC v dohledné době vrátí. Abychom sportovní nadšence nepřipravili o jejich každodenní dávku gólů a sportovních výkonů, Nova Sport dočasně nahrazujeme slovenským sportovním kanálem SlovakSport TV 2,” dodal Jason King.

Společnost UPC patrně nepodepsala s Novou žádný krátkodobý přechodný kontrakt na šíření Novy sport alespoň v mezidobí, než dosáhne novou dohodu. Tento kanál tak musela vyřadit z nabídky uprostřed vrcholu sportovní sezony.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: