Videovýzva vaříme nepostradatelným na TV

Slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich několik posledních dní pomáhá složkám integrovaného záchranného systému. Se svou solidární iniciativou Vaříme nepostradatelným denně v Praze zajišťuje jídlo těm, kteří jsou v první linii boje s nemocí COVID-19. Partnerem této iniciativy je Komerční banka, která jí nově podporuje i videovýzvou. Spoty poběží na TV Prima a TV Nova od pátku 27. března.

KB_480x300_45

K iniciativě se připojil také další známý šéfkuchař Jan Punčochář a jeho tým restaurace
U Matěje a dále Jan Stejskal, ředitel SSPV – Středisko praktického vyučování Vinohrady s.r.o. Od pondělí 23. března tak společně po Praze rozváží až 800 jídel denně. „Budeme pracovat a dělat to, co umíme nejlíp. Potřebujemeale finanční podporu na nákup surovin, obalových materiálů a ochranných pomůcek. S našimi dodavateli máme sjednané nejlepší možné cenové podmínky,“ vysvětluje Zdeněk Pohlreich důvod založení transparentního účtu v Komerční bance, kterým pomáhá tuto aktivitu financovat. Na účet je možné přispět po celou dobu trvání aktuálního stavu.

Komerční banka podpořila projekt aktuální videovýzvou a poskytla této iniciativě také mediální prostor. „Se Zdeňkem Pohlreichem nás pojí dlouholeté partnerství. Právě podpora tam, kde je jí nejvíce třeba, je také naší filozofií, a v mnohém koresponduje s naší značkou. V této situaci jsme tak zcela přirozeně rozšířili naše partnerství i na tuto jeho novou iniciativu, která je hodna obdivu a pomoci, a stali se jejím hrdým partnerem,“ říká David Šmahel, šéf marketingové komunikace Komerční banky.

Videovýzva iniciativy Vaříme nepostradatelným poběží od pátku 27. března na obrazovkách TV Prima a TV Nova, komunikace bude doplněna ještě prostřednictvím internetu a sociálních sítích.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .