Vánoční program Primy

TV Prima přináší vánoční programovou nabídku, ve které si jistě vybere každý člen rodiny. Chybět nebudou oblíbené české pohádky, klasické vánoční tituly, ale ani řada filmů, které se objeví v televizní premiéře. Na Vánoce si speciální program připravil nejen hlavní kanál Primy, ale pozadu nezůstanou ani její menší stanice. 

Prima_Princezna zakleta v case
Zdroj: TV Prima

Stanice Prima

Pohádkový maraton odstartuje již první adventní neděli 28. listopadu ve 20.15 televizním premiérovým uvedením Princezny zakleté v čase, která se v kinech setkala s pozitivním přijetím. V neděli 5. prosince ve 20.15 naváže pohádka s hvězdným obsazením Když draka bolí hlava. Při jejím sledování mohou diváci mimo jiné zavzpomínat na Karla Gotta, který si v ní zahrál jednu z hlavních rolí. Večer 22. prosince bude uveden oblíbený český filmový muzikál s hvězdným hereckým obsazením Noc na Karlštejně. Ráno před Štědrým dnem čeká na diváky televizní premiéra česko-německé pohádky Unesená princezna a večer bude kralovat vysílání nezapomenutelná a nestárnoucí Pretty Women. Na stědrovečerní odpoledne se budou moct všichni zvědavci v pohádce Hurvínek a kouzelné muzeum přesvědčit o tom, že i Hurvínek je kluk jako každý jiný, a ani jeho tedy neminul svět počítačových her. Poté již navážou pohádkové klasiky – Kouzelný měšec a Sedmero krkavců. A Štědrý den by nebyl štědrý, kdybychom se večer nepodívali, jaké to je být Sám doma. Poté nahlédneme spolu s Michaelem Douglasem a Robertem de Niro do Vegas ve filmu Frajeři ve Vegas.

První svátek vánoční přinese na obrazovku noblesu první republiky, a to ve filmech Dívka v modrém (v 9.10) a Prstýnek (ve 13.00). Pak naváže v 16.55 Pyšná princezna. Večer se pro změnu ztratíme v New Yorku se snímkem Sám doma II. Pozitivní vibrace a sladkou příchuť přinese snímek Čokoláda s Johnnym Depem v hlavní roli, který půjde do vysílání hned poté (ve 22.40).

Druhý svátek. Ráno se opět můžeme přesvědčit o kouzlu starých českých filmů. Roztomilý člověk k nám přijde hned v 8.35. Po něm bude ve 12.15 na řadě klasika podle předlohy Boženy Němcové, Babička. Pak si přijdou na své milovníci Leonarda DiCapria – Muže se železnou maskou uvede Prima ve 14.10. Následovat budou pohádky Panna a netvor a s Čerty nejsou žerty. Není nad to se zasmát – proto je na tento večer připravena do vysílání i komedie Slunce, seno, jahody (ve 22.15).

Mezi svátky čeká diváky televize Prima několik premiér. Například thriller plný humoru Mrazivá pomsta (29. 12.), zatím nejúspěšnější ruská moderní pohádka Poslední bohatýr (30. 12.) či na Nový rok filmy Podfukářky nebo Gentlemani.

A co silvestr na obrazovce TV Prima? Bude především ve znamení českých evergreenů. Diváky čekají Král králů (v 10.40), Šíleně smutná princezna (ve 12.40), Tři chlapi na cestách (ve 14.30), Slunce, seno, erotika (v 16.30) a film Kdo chce zabít Jessii? (v 18.25), který letos oslaví 55. výročí. Silvestrovský večer se již klasicky ponese na vlně zábavy a humoru. Na 20.15 je připraveno speciální vysílání show 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka, kde hosté ve složení Veronika Žilková, Eva Burešová, Milan Šteindler a Zdenek Pohlreich pohovoří nejen o svých vánočních příhodách. Následovat bude Silvestrovská Partička – jak jinak než se silvestrovskou tematikou. K půlnočnímu přípitku diváky dovede pořad Česko Slovensko má silvestra, který připomene to nejlepší z letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent.

Na Nový rok se mohou diváci těšit např. na pohádky Princ a Večernice (ve 12.55), Sedmero krkavců (v 16.45) a na klasiku všech klasik Limonádový Joe (ve 14.40). Na večer jsou pak zařazeny premiéry filmů Podfukářky (ve 20.15) a Gentlemani (ve 22.15).

Prima_Posledni bohatyr
Zdroj: TV Prima

České pohádky

28. listopadu 20.15 Princezna zakletá v čase
5. prosince 20.15 Když draka bolí hlava
23. prosince  7.00 Unesená princezna
24. prosince 13.45 Hurvínek a kouzelné muzeum
24. prosince 15.45 Kouzelný měšec
24. prosince 17.48 Sedmero krkavců
25. prosince 16.55 Pyšná princezna
26. prosince 16.55 Panna a netvor
26. prosince 20.15 S čerty nejsou žerty
27. prosince 20.15 Šíleně smutná princezna
28. prosince 20.15 Princ a Večernice

 

Premiéry filmů

23. prosince   7.00 Unesená princezna
29. prosince 22.15 Mrazivá pomsta
30. prosince 20.15 Poslední bohatýr
 1. ledna 20.15 Podfukářky
 1. ledna 22.15 Gentlemani

 

 

České novodobé filmy 

10. prosince 20.15 Perfect Days  
11. prosince 16.55 Padesátka  
17. prosince 20.15 Svatá čtveřice  
  2. ledna 20.15 Vybíjená

 

 

 

Původní silvestrovská tvorba

31. ledna 20.15 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka
31. ledna 21.20 Silvestrovská Partička
31. ledna 22.24 Česko Slovensko má silvestra

Prima SHOW

Prima SHOW přinese v prosinci hned trojici premiérových reality show! Od 17. prosince uvidí diváci každý všední den ve 21.00 americkou verzi reality show Svatba na první pohled, ve které se ženich s nevěstou vidí poprvé až na vlastní svatbě. V pondělí 20. prosince ve 20.10 odstartuje pořad Tyhle šaty beru! V ní se módní specialisté snaží vybrat a připravit pro nevěsty ty správné svatební šaty. Během vánočních svátků pak Prima SHOW přinese nevšední reality show s názvem Sníh, sex a rodiče v patách, ve které skupina mladých lidí vyrazí na nespoutanou zimní dovolenou plnou alkoholu, touhy, sexu… A netuší, že jejich rodiče se na všechno, co dělají, pozorně dívají!

Od 17. prosince, pondělí až pátek     21.00   Svatba na první pohled USA I – premiéra

Od 20. prosince, pondělí až pátek     20.10   Tyhle šaty beru X, XI – premiéra

Od 26. prosince, sobota až neděle    22.00   Sníh, sex a rodiče v patách I – premiéra

Prima COOL

Zažijte letošní vánoční svátky jinak! Vyhněte se přeslazeným pohádkám a laďte pořádnou porci akce a dobrodružství na Prima COOL. Štědrý večer rozpoutá filmovou katastrofu s názvem Smrtící erupce, na první svátek vánoční se dva týpci ve filmu Srážka s mimozemšťanem vydají na cestu po stopách UFO a druhý svátek vánoční bude patřit hrdinským činům ve snímku Nepřemožitelný Samson. Konec roku 2021 oslaví Prima COOL stylově s akčním bijákem Odpočet do katastrofy a první lednový večer nového roku se zrodí legenda jménem Herkules.

 1. prosince 20.15 Smrtící erupce
 2. prosince 20.15 Srážka s mimozemšťanem
 3. prosince 20.15 Nepřemožitelný Samson
 4. prosince 20.15 Odpočet do katastrofy
 5. ledna 20.15   Herkules: Zrození legendy

Prima MAX

Vánoční program Prima MAX přinese na obrazovky mix nejrůznějších filmových žánrů – od oblíbených českých komedií přes nestárnoucí dramata, až po romantické příběhy. Štědrý večer bude ve znamení nestárnoucího mysteriózního thrilleru Jméno růže se Seanem Connerym v hlavní roli. První svátek vánoční nabídne rodinnou komedii Táta je doma s Markem Wahlbergem a druhý svátek vánoční romantické fantasy Nádherné bytosti. Pro silvestrovský večer je připravena komedie režiséra Jana Hřebejka Svatá čtveřice a na Nový rok zaručeně rozesměje všechny diváky Ben Stiller v komedii Baba na zabití.

 1. prosince 16.00 Copak je to za vojáka…
 2. prosince 22.00 Jméno růže
 3. prosince 20.00 Táta je doma
 4. prosince 16.00 Noc na Karlštejně
 5. prosince 20.00 Nádherné bytosti
 6. prosince 20.00 Vrať se do hrobu!
 7. prosince 20.00 Svatá čtveřice
 8. ledna 20.00   Baba na zabití 

Prima KRIMI

Ani vánoční svátky nezastaví vlnu zločinu na Prima KRIMI. Klan Reaganových čekají v premiérové jedenácté řadě další zamotané případy, naštěstí však mají Spravedlnost v krvi. Na obrazovky se vrátí i vyšetřovatelka Vera Stanhopeová ve Zločinech z vřesovišť a do vyšetřování smrti vlastního manžela se opět ponoří Georgina v Riviéře.

Od 5. prosince 20.15 Zločiny z vřesovišť (neděle)
Od 6. prosince 22.00 Spravedlnost v krvi (každý všední den)
Od 28. prosince 22.00 Riviéra (každý všední den)

Prima LOVE

Již na přelomu listopadu a prosince si nejzamilovanější český kanál Prima LOVE připravil pro své divačky velkolepý premiérový seriál Velvet: Návrat. Jak název napovídá, přinese pokračování příběhů Any Rivery a jejích přátel, známých už ze seriálu Velvet. Hlavní vysílací čas ve všední dny pak ovládnou královny romantických filmů. Patřit totiž budou romantickým snímkům z pera Ingy Lindströmové, Emilie Richardsové a Katie Fforde.

Od 29. listopadu 22.00 Velvet: Návrat (každý den)
Od 1. prosince 20.00 Inga Lindström (každý všední den)
Od 14. prosince 20.00 Emilie Richards (každý všední den)
Od 27. prosince 20.00 Katie Fforde (každý všední den)

Prima STAR

Prosinec na Prima STAR přinese vzpomínky známých českých osobností na své zlomové životní okamžiky, a to hned ve dvou pořadech. Jiřina Bohdalová je provede pořadem Zrcadlo tvého života a s humorem sobě vlastním je Tomáš Hanák rozpovídá ve Vodopádu.

Prima ZOOM

Prima ZOOM v prosinci divákům opět nabídne pokračování oblíbeného seriálu Kapří monstra, který je ideální pro vánoční čas. Ve čtvrté řadě tohoto strhujícího přírodovědného seriálu se moderátor a rybář Ali Hamidi vydává do slovinské divočiny, na chorvatské pobřeží, zdolává vysokohorské Alpy a zamíří i do Francie. Aliho a jeho kamarády nemůže nic zastavit. Jsou to totiž vášniví rybáři, kteří jsou více než ochotni obětovat všechno – dokonce i vlastní končetiny nebo holý život, aby rozdrtili dosavadní rekordy. Tváří v tvář nečekaným nebezpečím loví největší kapří monstra. A je to náramně napínavá zábava. Protože je vánoční čas trochu magický – nebude chybět hvězdná obloha, vydáme se také po stopách duchů, za druidy a na posvátná místa. Nadělíme pár tematických dokumentů o zvířatech. Navštívíme jednu z nejznámějších katedrál. A ukážeme vám příběh tří statečných žen – Jane Goodallové, Dian Fosseyové a Birute Galdikasové.

CNN Prima NEWS

Vánoce se nevyhnou ani zpravodajské platformě CNN Prima NEWS. A protože informace jsou tady to hlavní, diváky čekají zejména nabité souhrnné speciály, které připomenou ty nejvýznamnější okamžiky uplynulého roku. SHOWTIME vánoční speciál nabídne to nejzásadnější ze showbyznysu, SPORT vánoční speciál zase události ze sportovního světa. Chybět nebudou ani vánoční a silvestrovská vydání pořadu Interview se speciálními svátečními hosty. Pomyslnou čáru za uplynulým rokem, který byl na zpravodajské události mimořádně bohatý, pak udělá Silvestrovský speciál. Celý rok 2021 si můžete zrekapitulovat 31. 12. od 19.30 ve třech částech. A chybět nebude ani výhled do roku 2022 s mnoha ekonomickými výzvami

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .